Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 72 гостей на сайті

Реклама

Бережіть собори душ своїх

Останніми днями по Копичинцях пішли чутки про те, що отця Василя Пагорецького призначили священиком на парафію церкви Св. Миколая, і вже буквально з наступної неділі Службу Божу буде вести він. Навівши довідки я дізнався, що ці чутки небезпідставні, хоча і перебільшені.

 

 

Річ ось в чому. Минулого тижня відбулась зустріч о. Василя та о. Ігоря Бойчука з Кир Іренеєм Бучацької єпархії Біликом. На якій о. Василь зажадав повернути йому парафію, яку він так важко „відвойовував” у православних парафіян (багато ще хто пам’ятає події 1991-92рр. навколо права на церкву Св. Миколая, що на Горі), і якої шляхом наклепів та обману його було несправедливо позбавлено. Також він закидав обвинувачення в сторону о. Ігоря, у тому що він не слухається його як назначеного декана, переманює людей у свою парафію і т.п. І що саме цікавіше це те, що нібито сама парафія церкви Св. Миколая дуже хоче щоб священиком в них був саме отець Василь.


У відповідь Кир Іреней, щоб залагодити нічим не аргументований конфлікт, запропонував зібрати активних членів парафії церкви Св. Миколая і приїхати до нього на прийом, щоб краще розібратись в ситуації, що склалась. Як будуть розвиватися події дальше не знаю, час покаже. Від себе ж скажу, нікого судити не хочу, але все-таки священик це проповідник Божого слова на землі, і поводитись потрібно відповідно, адже ти зразок для наслідування. А якими очима подивиться і так вже не з бездоганною репутацією о. Василь на своїх парафіян, коли з’ясується, що його претензії безпідставні. Хоча може й не все так просто в цій історії, як здається на перший погляд.

Спонсор допису: Любите альтернативну музику? Тоді ви точно чули про гурт No Doubt у яких є російськомвоний сайт nodoubtfan.ru, де багато цікавого


Коментарі:

Коментарі  

 
#9 шгпщн 17.02.2007, 21:19
Цей о Василь розвівся з мозгами повністю. Поділив місто по вулицях.то твоє то моє . А бабло для нього вічне хотіння так як вода для спраглого. Це просто гріх!!!!!!!
Цитата
 
 
#8 Тарас 23.01.2007, 01:11
Ви знаєте священників треба наближувати до народу,можливо потрібно їм хоч раз врік запросити в темну кімнату всіх! І запропонувати: або примирення і включаємо світло,або робимо "тьомну"?!?
Цитата
 
 
#7 kopycom 02.12.2006, 21:02
Народ, "немає диму без вогню, а вогню без диму" І о.Ігор також не без гріхів, як і сам о. Василь чи інший сучасний священник. І, як на мене, жоден з наших міських отців не є тим священником, що мав би бути - наклепи один на одного, якесь смішне переманювання парафіян, гра на публіку, любов до грошей......і ще багато чого. Нажаль, в нас церква тепер як і політика - купи-продай :sigh:
Цитата
 
 
#6 LM 01.12.2006, 00:22
О,ВАСИЛЬ ,БУДЬ МУЖИКОМ
Цитата
 
 
#5 polkovnik 30.11.2006, 23:52
Бувший мент ,не може займати посаду іншу крім вище вказаної, а о.Василь повинен подумати про свої вчинки ,а також про посаду ,яку він займає
Цитата
 
 
#4 Pashko 29.11.2006, 20:49
Проблема журналістики - свобода слова. Скільки б не пе...ли, вибачте за слово, та її в Україні до сих пір нема. Напишеш правду - заб`ють. Такі закони життя...
Та насправді тут потрібно говорити, і не боятися писати про релігію.
Цитата
 
 
#3 bigfan 29.11.2006, 20:14
То що ти пропонуєш за краще мовчати?
Цитата
 
 
#2 Little_Boss 29.11.2006, 19:27
Гроші, Гроші, Гроші вічна проблема усіх бід на світі!!!!!!!!!! !!!!!!!
Цитата
 
 
#1 Little_Boss 29.11.2006, 19:25
Такого краще не писати , дут дуже все складно і небезпечно, адже і у Іеєринея не все так просто з о.Ігором
Цитата
 

Додати коментар