Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 42 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Гості "Орисі"

Орися, Орися -
Краса й смаковинки,
Приїдь, подивися -
То краю родзинка!

Поруч із нашими Копичинцями красується казкова "Орися": бар-ресторан і готельний комплекс, сауна (а незабаром і басейн), магазин, АЗС і мийка автомобілів - все це поруч у зручному місці (до речі, для туристів - усього за 200 км від "Буковелю"). Орися відома не тільки смачною кухнею, але й як культурно-мистецький заклад. 

За неповних три зимових місяці 2012 року тут у гостях побували та виступали: Віктор Павлік - співак, засл. артист України, Оксана Білозір - співачка, народна артистка України, Михайло Слабошпицький - прозаїк, критик, літературознавець, Світлана Короненко - письменниця, член спілки письм. України, Олександр Кривошапко - фіналіст "Х-фактору", Сергій Лоб - переможець проекту "Народна Зірка", Іван Попович - співак, народний артист України, гурт "Ватра" та ін.
{gallery}2012/orysya/guests{/gallery} Двері "Орисі" гостинно відчинені для всіх відвідувачів. Хто побував хоч раз - приїде ще і ще!


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Баба Лазаручка 25.02.2012, 20:32
Файно Павлік співав :lol: ... Я перед тим десь мою хустину забула... шукала, шукала і ніде не видко... Таку з квітками, не видів ніхто?
Цитата
 
 
+2 #1 kop 24.02.2012, 11:49
Всього-навсього 200 км від Буковелю, рукою подати :lol:
Цитата
 

Додати коментар