ГО "Твоє місто" вітає копичинчан - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 106 гостей на сайті

Реклама

ГО "Твоє місто" вітає копичинчан

Громадська організація "Твоє місто" вітає всіх жителів та вихідців з міста Копичинець із 15-річницею з Дня Незалежності України. Наша громадська організація створена в травні 2006 року. На сьогоднішній день нараховує біля 40 чоловік - людей небайдужих до долі міста. Основною ціллю є благоустрій та культурний розвиток міста. Організація існує та реалізовує свої проекти за рахунок членських внесків та цільових пожертв членів організації та жителів Копичинець.

За 3 місяці організацією зроблено:
- проведено концерт до Дня Матері під патронатом ГО "Твоє місто";
- проведено поточний ремонт доріг по вулицях Шевченка ( у проміжку від лікарні до пошти), Гусятинській, Івана Франка, Чортківській (у проміжку від універмагу до автостанції).
Особлива подяка підприємцям та громадянам міста, які внесли особисті кошти для проведення цієї акції.
Плани організації на найближчий час:
- поставлено ряд болючих питань перед адміністрацією міста: заборона вивозу сміття у парки та приміську лісову зону, миття машин біля ставка, демонтаж ігрового автомату за універмагом;
- виготовлення 60 дитячих стільчиків, 50 з яких буде подаровано дитячому садку і 10 у дитяче відділення лікарні до 1 вересня. Особлива подяка підприємцям Сагайдаку З.М., Мудрику Ю.А., Буячок Н. (смт.Гусятин), Якубіву С.П. та Опиру О. (ВК 112)
- виготовляються лавки для відпочинку, які будуть встановлені біля Центру культури та дозвілля. Особлива подяка Івашківу І.І., п/п Воськалу Я.Д., а також велике прохання до молоді не нищити, адже це зроблено для Вас.
- розроблено ескіз архітектурного оформлення в'їзних знаків у м.Копичинці. Виділено місце для їх будівництва (зі сторони Тернополя, Чорткова, Гусятина). Проводиться збір коштів для реалізації цього проекту. З ескізом можна ознайомитись на інформаційному стенді ГО "Твоє місто", а також на сайті kopychyntsi.com.ua.
Також організація відкрила свій рахунок в банку для збору коштів:
Банк: ТОД АППБ "Аваль"
МФО: 338501
код: 34036642
рахунок: 260068356
Любіть своє місто і своє життя в ньому! Приєднуйтесь до нас!

Коментарі:

Додати коментар