Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 23 гостей на сайті

Реклама

День Незалежності формуємо разом!

Як відомо, зовсім незабаром у місті Копичинці, так як і у всіх містах України відбудеться урочисте святкування Дня незалежності. Добре організовані заходи можливі лише за спільних зусиль, які слід скоординувати разом.На мою думку було б доцільно провести опитування з приводу того, яким би ви хотіли бачити святкування 24 серпня? Ну наприклад прихильниками якого конкурсу ви є? Кого з артистів можна запросити? Які ще заходи, окрім вищезазначених можуть бути представлені на даному загальнонаціональному святі

Коментарі:

Коментарі  

 
#23 WhiteAngel 30.07.2008, 19:17
А я придумав ще один крефтифффчегГ: місс і містер Копичинець.
В рамках свята можна було б провести нагородження і присвоєння статусу "місс/ містер Копичинець 2008". Звісно це все із попередньою підготовкою: подання заявок і анкет учасників/учасн иць спеціально створеному для конкурсу комітету, відбирання жюрі, навчання і підготовка учсників до виступу, голосування за учасників на сайті міста і на сторінці "вКонтікті", грошова нагорода переможцям, тощо.

На мою думку дійство не залишилось би без уваги, так як справді є досить цікавим. На жаль зорганізувати це цьогоріч буде неможливо, проте на наступний рік над цим варто замислитись. ;-)
Цитата
 
 
#22 pashko 24.07.2008, 20:02
Підтримую ідею Іри. На 23 то буде якраз жирррр!
Цитата
 
 
#21 Niavka 24.07.2008, 17:49
А можна 23 чи скоріше організувати знову пейнтбольний турнір "Здобуть Незалежність", або "Звільни місто", ну щось в такому дусі)))
Цитата
 
 
#20 Дьома 23.07.2008, 18:06
8) то вже робота міської ради і так кожен рік купа пафосу з тими грамотами... і нагородженнями
Цитата
 
 
#19 Zid@ne 23.07.2008, 18:02
Також можна преміювати кращих працівників підприємств.... .Щоб кожне під-во визначило по 1-2 працівники...А гроші взяти в тих самих працівників, по 100 грн, наприклад...і Замутити таку собі фабулу, тобто премію за їхні ж гроші :lol:
Цитата
 
 
#18 Дьома 23.07.2008, 17:39
отже коротенькі підсумки і можливі варіанти:
1) турнір на кубок сайту kopychyntsi.com .ua зі стрітболу (точно) +додаткові змагання на базі кільця і мяча (то шо казав gratko).
2) ідея з мальовидлом: на асфальті, на полотні, а от з малюнками-графі ті мабуть не вийде...
3) відродити традиції спортивних змагань та забав у такий день, хто пам"ятає спартакіаду і всі змагання, пов"язані з нею - футбол, волейбол, теніс, армреслінг, підняття гирі, шахи-шахмати (мабуть треба шукати ярих прихильників кожної гри, зі своєї сторони чим зможемо тим і поможемо + залучити МР, най шось роблять!);
4) на рахунок відкритого музею то він і справді відкритий. вчора бачив нову афішу з розкладом роботи музею (закритий лише в понеділок і середу ніби), хіба запропонувати створити якусь міні-експозицію присвячену Україні чи її незалежності, може навіть якісь фотки як Незалежність зустріли в Копичинцях;
5) музичне наповнення (мабуть орг.вечірки в парку і дискотеки) не вийде. одне побажання, щоб на дискотеці була українська музика. тоді можна вбити одним пострілом двох... зайців)))
6) фейєрверк (?)
7) знайти спонсорів і гроші на вищеописане (то певно до влади питання).
От таке я зібрав із всіх коментарів!
Цитата
 
 
#17 terry_usa 23.07.2008, 17:37
А фейерверк буде?
Цитата
 
 
#16 nameless 23.07.2008, 17:13
Звісно! Ще сили та бажання знайдемо, а от фінансування- то найважливіше і, як не прикро, а у цьому від влади залежить майже все.
Цитата
 
 
#15 Дьома 23.07.2008, 17:10
думаю то так в кінцевому результаті і буде. 8) зараз треба зібрати класні ідеї, щоб потім мати з чим йти... якшо хватить сил то обов'язково долучусь до організації цього свята... Бо ше на нашій шиї повністю висить стрітбол, добре шо вже є певна практика в його проведені

і ще на рахунок УКРАЇНСЬКОЇ ВЕЧІРКИ навіть не знаю... Просто дехто не усвідомлює для себе День Незалежності. Дискотека в БК буде точно, а от якщо робити шось в парку це треба ще й десь апаратуру брати... коротче купа проблем...але якби були гроші проблем би не було)
Цитата
 
 
#14 nameless 23.07.2008, 17:04
знаючи владу, напевно варто до неї зверататись з планом та пропозиціями, а також за коштами :-) як гора не іде... ;-)
Цитата
 

Додати коментар