Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

За справу зупинки в Копичинцях взялась депутат Верховної Ради

 За справу із відміною зупинки в м.Копичинці взялись також і народні депутати, так зокрема відповідне звернення до керівника Укрзалізниці направила Леся Оробець. Ознайомитись із текстом самого звернення можна за "детальніше"

 

Коментарі:

Коментарі  

 
#11 bigfan 19.01.2012, 22:16
Цитую козак Мамай:
Цитую bigfan:
Цитую козак Мамай:
і що з того що я вийду один протестувати... щось поможе? мені просто дивно зі своїх людей їх реально попускають . а вони мовчать...

При чому тут попускають, чиста економіка

попускають тому що кожним разом виставляють ще вищу ціну... і намагаються все більше заробити на людському житті... хотя не дивно завжди так було... :-*

Я думаю все справедливо, народ намахує державу, держава народ
Цитата
 
 
+1 #10 козак Мамай 18.01.2012, 16:36
Цитую bigfan:
Цитую козак Мамай:
і що з того що я вийду один протестувати... щось поможе? мені просто дивно зі своїх людей їх реально попускають . а вони мовчать...

При чому тут попускають, чиста економіка

попускають тому що кожним разом виставляють ще вищу ціну... і намагаються все більше заробити на людському житті... хотя не дивно завжди так було... :-*
Цитата
 
 
#9 bigfan 18.01.2012, 01:00
Цитую козак Мамай:
і що з того що я вийду один протестувати... щось поможе? мені просто дивно зі своїх людей їх реально попускають . а вони мовчать...

При чому тут попускають, чиста економіка
Цитата
 
 
#8 Тризуб 17.01.2012, 23:39
Та шо таваріщі, це ж "реформування". .. Така сама "лажа" і в медецині. Як писало в одній програмі реформування медичних закладів "Недоліком є збільшення дитячої смертності, яка за декілька років нормалізується. .." - верх цинізму.
Цитата
 
 
+1 #7 козак Мамай 17.01.2012, 23:08
Цитую Spike:
А мені взагалі байдуже, до Києва я і автобусом поїду.
ну якщо вам подобається тратити попусту гроші там щей тиснутись в автобусі то будь-ласка...
Цитата
 
 
-1 #6 Сіра Потвора 17.01.2012, 22:02
Цитую Spike:
А мені взагалі байдуже, до Києва я і автобусом поїду.


нажаль не всі капіталісти, і можуть собі таке дозволити.... :-*
Цитата
 
 
+1 #5 Spike 17.01.2012, 21:40
А мені взагалі байдуже, до Києва я і автобусом поїду.
Цитата
 
 
+1 #4 козак Мамай 17.01.2012, 21:10
і що з того що я вийду один протестувати... щось поможе? мені просто дивно зі своїх людей їх реально попускають . а вони мовчать...
Цитата
 
 
#3 Сіра Потвора 17.01.2012, 20:40
Цитую козак Мамай:
сам в шоці падлюки роблять що хочуть, а ми стоїмо і дивимось((( ну ну((( :-?


То протестуй, відстоюй власну громадську позицію.
Хто ж заважає ??
Цитата
 
 
#2 козак Мамай 17.01.2012, 20:33
сам в шоці падлюки роблять що хочуть, а ми стоїмо і дивимось((( ну ну((( :-?
Цитата