Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 58 гостей на сайті

Реклама

"Наїхали” на “Обленерго”

Тернопільське територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ВАТ “Тернопільобленерго” на 5600 грн. за зловживання монопольним становищем. Про це “ Номер один” головний спеціаліст відділення Христина Мельник. За інформацію пані Христини, до територіального відділення звернувся із заявою мешканець м. Копичинці Гусятинського району з приводу того, чи правомірними є дії Гусятинського РЕМ, який є структурним виробничим підрозділом ВАТ “Тернопільобленерго”, щодо відмови укладення договору на електропостачання та відповідно й від надання послуги електропостачання. Відмова ВАТ мотивувалась тим, що попередній власник квартири не дотримався договірних умов щодо розірвання з енергопостачальником договору в установленому законодавством порядку, тобто в семиденний термін з дня остаточного припинення користування електричною енергією.

Христина Мельник запевняє, що недотримання договірної дисципліни попереднім власником квартири не може бути причиною відмови у наданні послуги новому власнику і суперечать вимогам законодавства, яким визначено, що після звернення нового наймача квартири, щодо укладення договору про користування електричною енергією, енергопостачальник, протягом трьох днів, у містах підключає квартиру до електропостачання. Такі дії ВАТ антимонопольний комітет кваліфікував як порушення конкуренційного законодавства в частині повної відмови від реалізації товару за відсутності альтернативних джерел придбання. Крім того, під час провадження по справі ВАТ вчинено ще одне порушення конкуренційного законодавства, яке полягало у ненаданні запитуваної інформації у встановлені головою Відділення терміни. По факту вчинених порушень та за результатами розгляду справи адміністративною колегією Відділення на порушника накладено штраф у розмірі 5 600 грн.

Коментарі:

Коментарі  

 
#8 bigfan 19.11.2007, 12:44
Ну може й так
Цитата
 
 
#7 nema 18.11.2007, 04:14
nu kozen krutyt jak moze, ale z nikomu ne vklu4at' 4astynu wtrafu v rahunok spozytoi elektroenergii! Wtraf bude zapla4enyy VAT "Ternopiloblene rgo" (tobto z 4astyny prybutku akcioneriv, a ce 4y ne Surkis abo z Rosii 4uvak golovni akcionery) derzavi tobto Antymonopolnomu komitetu (tobto odne z dzerel nadhodzennja kowtiv do derzbudzetu)! a zvidky vony vizmut growi ce vze ih talant!
Цитата
 
 
#6 bigfan 17.11.2007, 15:03
Ти сам не розумієш. Ти що не віриш, що ніхто із власної кишені не заплатить, і навіть не з прибутків. Такі витрати включені в ціну, а як ні, то прокрутять якусь оборотку, та й заплатять, це в кращому випадку.
Цитата
 
 
#5 nema 17.11.2007, 14:52
ty napevno 4ogos' ne rozumiew, abo Oblenergo vypadkovo stalo derzavnym vze!
Цитата
 
 
#4 bigfan 17.11.2007, 12:59
Але все рівно постраждаємо ми, звичайні платники рахунків
Цитата
 
 
#3 nema 13.11.2007, 20:19
VAT "Ternopiloblene rgo" ne nalezyt derzavi, a growi pidut v antymonopolnyy komitet, tobto v kywenu derzavy!
Цитата
 
 
#2 bigfan 13.11.2007, 14:44
Але ж грошики підуть з кишень держави
Цитата
 
 
#1 nema 11.11.2007, 21:09
Gusjatyns'kyy REM 5600 gryvnjamy ne nastrawyw!
Цитата
 

Додати коментар