Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 96 гостей на сайті

Реклама

Боротьба з продажем алкоголю і тютюну неповнолітнім триває

 До нашого розпорядження потрапив документ, а саме "Подання Гусятинської районної державної адміністрації, про порушення Правил торгівлі у м. Копичинці та усунення причин і умов продажу неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів. Власне із змістом документу можна познайомитись за "детальніше".

Джерело: Братство Тверезості

Спонсор допису: Бажаєте зробити подарунок власній дитині? Відвідайте интернет магазин детских товаров та виберіть щось достойне


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 Петросян 21.11.2011, 18:57
Цитую Місько Кечор:
Цитую Петросян:
alcorent.ru/ - пацани тєму говорять))... тре в наших магазинах підкинути їдею))

Віталік Оцел, ти дуже "мідрий парень")


дуже "мідрий" ;)
Цитата
 
 
-2 #11 Місько Кечор 21.11.2011, 14:16
Цитую Петросян:
alcorent.ru/ - пацани тєму говорять))... тре в наших магазинах підкинути їдею))

Віталік Оцел, ти дуже "мідрий парень")
Цитата
 
 
#10 Петросян 21.11.2011, 13:55
alcorent.ru/ - пацани тєму говорять))... тре в наших магазинах підкинути їдею))
Цитата
 
 
#9 yad23 05.11.2011, 09:35
Цитую Сіра Потвора:
Цитую Старий:
Був колись такий собі Генеральний секретар ЦК КПРС М.С.Горбачов, який також пробував боротися з алкоголізмом.))) Як ви думаєте, хто переміг? :-)


перемогла дружба ??
:lol:

Хахаха, оце видав) Петросян +1.
Цитата
 
 
+1 #8 козак Мамай 04.11.2011, 23:54
Цитую Старий:
Був колись такий собі Генеральний секретар ЦК КПРС М.С.Горбачов, який також пробував боротися з алкоголізмом.))) Як ви думаєте, хто переміг? :-)

а то що за час цієї компанії Горбачова майже ні одної особи небуло хворох ! а сьогодні чуть не кожний третій.
Цитата
 
 
#7 Сіра Потвора 04.11.2011, 20:43
Цитую Старий:
Був колись такий собі Генеральний секретар ЦК КПРС М.С.Горбачов, який також пробував боротися з алкоголізмом.))) Як ви думаєте, хто переміг? :-)


перемогла дружба ??
:lol:
Цитата
 
 
#6 Старий 04.11.2011, 17:17
Був колись такий собі Генеральний секретар ЦК КПРС М.С.Горбачов, який також пробував боротися з алкоголізмом.)) ) Як ви думаєте, хто переміг? :-)
Цитата
 
 
-1 #5 Jackass 03.11.2011, 20:03 Цитата
 
 
#4 Петросян 03.11.2011, 19:34
Цитую Гєнко:
Давай Петросян "блєсни умом":) :-*

Вам уже предлагали научиться читать чужие SMS? :-*
Цитата
 
 
-2 #3 Сіра Потвора 03.11.2011, 14:37
нда, тут просто так ця стаття не пройде.

:lol:
Цитата