Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 45 гостей на сайті

Реклама

Політика

Замість Тягнибока агітував Кайда

 Вчора, 17 жовтня було анонсовано агітаційний тур Олега Тягнибока, щоправда зустрітись із виборцями йому не вдалось через не відкладні справи в Києві. Проте замість лідера ВО "Свобода" агітувати приїхали Олексій Кайда та його однопартійці. Як відбувалась зустріч дивіться в фоторепортажі.

 

В Копичинці приїде Тягнибок

 Виборчі перегони в розпалі. Краєм їздить і агітує чимало кандидатів в депутати. Так, 17 жовтня в приміщенні Центру Культури та Дозвілля відбудеться зустріч із Олегом Тягнибоком, лідером ВО "Свобода". Початок заходу о 16.30

 

Зустріч із підприємцями міста 17.09.2012. Відео

 

В Гусятинському районі влада зірвала зустріч народного депутата Андрія Давиденка з виборцями

 Народному депутату, кандидату в народні депутати Андрієві Давиденку не дозволили провести зустрічі з працівниками освітніх закладів. Такі кричущі випадки порушення законодавства мали місце сьогодні, 18 вересня, у Копичинцях Гусятинського району. Про це повідомила прес-служба народного депутата.

 

Василь Гецько зустрівся із підприємцями м.Копичинці

 У Копичинцях Гусятинського району відбулася робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації Василя Гецька із керівниками підприємницьких структур, суб’єктами господарювання міста. Василь Володимирович ознайомив присутніх із станом соціально-економічного розвитку області та району за 8 місяців поточного року та перспективами, зупинився на питаннях зайнятості населення, легалізації заробітних плат та їх рівні, сплати платежів до бюджету та ін.

 

Партія "Удар" в Копичинцях показувала бокс

Виборча компанія в самому розпалі. До дуже оригінального методу агітації вдалась в суботу, 8 вересня, партія "Удар". В центрі міста, на площі перед Центром Культури і Дозвілля було змонтовано великий екран, на якому всі бажаючі мали змогу переглянути бій Віталія Кличка, за сумісництвом ще й №1 в списку цієї партії.
 

Плювок українцям до Дня Незалежності

24 липня 2012 року мав можливість бути присутнім на позачерговій (14) сесії Гусятинської районної ради, де депутати обговорювали закон «Про засади державної мовної політики в Україні» і одноголосно оцінили його, як документ ворожий для українського суспільства, як такий, який могли прийняти тільки вороги української нації, що прагнуть знищити не тільки мову нації, а й саму націю і її державу, душею якої є її українська мова.

 

Депутати вже вкотре не можуть зібратися на сесію

 Вже кілька разів депутати міської ради ніяк не можуть зібратись для проведення сесії у міській раді. За "детальніше" явка депутатів депутатів на 20 сесію Копичинецької міської ради шостого скликання (2012 р.)

 

Копичинці виступили на захист мови

В неділю 22 липня близько 200 людей зібрались в Центрі Культури і Дозвілля з однією метою - виступити на захист української мови, та проти прийняття Верховною Радою закону "Про засади державної мовної політики". Розпочалось віче із молитви від настоятелів храмів міста. 

 

В неділю - віче на захист української мови

В неділю 22 липня в місті відбудеться народне віче на захист української мови. Початок о 18.00 біля пам'ятника Т.Г.Шевченку

 
Сторінка 9 з 23