Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 22 гостей на сайті

Реклама

Вечір української пісні. Сергій Василюк та гурт "In D"

Вчора, 19 березня відбувся так широко анонсований нашим сайтом захід. Як ми і повідомляли, на сцені актової зали відбувся концерт соліста гурту Тінь Сонця Сергія Василюка, котрий плавно перейшов у свято української пісні, адже окрім самого Сергія у цей вечір також виступив проект "In D". Фото, відео а також текстовий звіт з події читайте далі.

2 квітня - додано відео з виступу

 

Мабуть слід розпочати із самого початку. Перш за все слід сказати про зал. Направду він був чудовим, а глядачам не довелось мерзнути протягом виступу. За допомогу в організації свята щиро дякуємо дирекції школи №2.

Виступ гурту "In D"

Виступ Сергія Василюка

Мабуть враховуючи те, що все таки це була п'ятниця, або ще якісь були причини, проте глядачів не було надто багато. Ледь заповнили половину зали, а це десь 60-70 осіб. Але незважаючи на це свято видалось по справжньому класним і я навіть би сказав - домашнім. Можливо особливого шарму надавали свічки котрі були так густо запалені на сцені, або можливо щось інше, але атмосфера у залі була надзвичайною.

фото

фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото фото

 Розпочав вечір Богдан Келічавий, котрий оголосив перших учасників нашого акустичного вечора. На сцену піднявся ще зовсім молодий проект "In D" (Андрій - гітара, Олексій - перкусія, Інна - вокал). Хлопці та дівчата (точніше дівчина) ввели своїм мелодійним співом та музикою глядачів в певний транс, було враження що люди в залі зовсім не дихають - не хочуть порушувати ідилію. Надзвичайне відчуття.

Після "In D" на сцену вийшов і Сергій Василюк, презентувати перед копичанами свій новий творчий акустичний доробок під назвою "Приховане обличчя". Окрім власних пісень Сергій виконав також кілька пісень із репертуару гурту Тінь Сонця. Кожен концерт Василюка та й власне самого гурту, як на мене, проходить просто надзвичайно, із своєрідною енергетикою та настроєм. Так було і цього разу. Відігравши півтори години концерт та здобувши море оплесків власне і закінчився цей чудовий вечір української пісні.

Після концерту Сергій отримав подарунок від дирекції школи - букет квітів та живий вазон, за словами зауча школи №2, він має нагадувати йому про наші Копичинці ;) Окрім того присутні мали змогу придбати новоспечений альбом "Приховане обличчя" із автографом автора, а також поспілкуватись більш неформально. Ми також отримали автограф - Сергій люб'язно погодився дати автограф цілому сайту :)

 

Слід сказате окреме слово про фотографії і фотографів. На заході було безліч так би мовити наших "штатних" і позаштатних фотографів. Андрій Опир, Іра Пасічник, Тарас Дідик, Богдан Келічавий, Вітя Іванків - наробили безліч класних фоток, а Пашко навіть знімав на відеокамеру. Щиро всім дякую ;)

І під кінець хотілось би висловити сподівання, що подібні вечори проходитимуть все частіше в нашому місті, адже краще хай молодь слухає якісну українську музику, в той час коли має займатись незрозумілими речами - вживати алкоголь, наркотики і т.п. дурні речі. Ще раз дякую всім хто був.

P.S. Час від часу заглядуйте в дану тему, скоро появляться більше фото і відео з виступу.

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 Tar.ko 26.03.2010, 20:00
Цитую bigfan:
А Сергій забрав вазон чи лишив? :sigh:

Він поділився вазоном із тернопільським гуртом :lol:

Цитую Уважний:
Гарно було!Решта чо не прийшли?-засранці))
Нє,Тарасе 60 чол ,хіба якщо рахувати з вазонками,було значно менше))(((

Не варто іронізувати.... було 60 чоловік...принц ипі, я стільки також нарахував...але для точності слід запитати ти хто стояли на дверях...вони скажуть точно!
Цитата
 
 
#11 Boduk 25.03.2010, 08:44
Я приїду на вихідні і скинемо.
Цитата
 
 
#10 pashko 22.03.2010, 19:41
Люди, в мене ноут здох. Не можу скинути відео. Треба допомогти.
Цитата
 
 
#9 bigfan 22.03.2010, 16:21
А Сергій забрав вазон чи лишив? :sigh:
Цитата
 
 
#8 Сіра Потвора 22.03.2010, 13:28
не був..відривався в Києві на Люмені... :-)
Цитата
 
 
+1 #7 Peligro 22.03.2010, 09:55
70 то з вазонами
Цитата
 
 
#6 bigfan 22.03.2010, 09:55
Та чого, з музикантами буо 70 чол. :-) дякую всім хто прийшов
Цитата
 
 
#5 Peligro 22.03.2010, 09:52
у залі було 64 людини
Цитата
 
 
#4 Уважний 21.03.2010, 19:05
Гарно було!Решта чо не прийшли?-засранці))
Нє,Тарасе 60 чол ,хіба якщо рахувати з вазонками,було значно менше))(((
Цитата
 
 
#3 pashko 21.03.2010, 17:19
Очікуйте відео! Незабаром з*явиться!
Цитата
 

Додати коментар