Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 105 гостей на сайті

Реклама

В Копичинці прибули "Фараони"

В неділю, 25 листопада, в нашому місті відбулось чи не найбільше театральне свято останніх років. Саме в цей день на сцені Центру Культури і Дозвілля відбулась прем'єра вистави "Фараони". Для Мар'яни Репко це перша режисерська робота, котру зрештою оцінили копичани.

28.11.2012 - додано велику кількість фотографій

Вже за декілька днів до початку вистави, всі квитки були продані, а у день вистави "яблуку не було де впасти". І хоча кожен з акторів працював над постановкою лише у вільний від основної роботи час, на якість це не вплинуло - все вийшло просто чудово!

Тарас Хлібович побував на генеральній репетиції та безпосередньо у день вистави. До вашої уваги чудові світлини з місця подій.

P.S. Це лише частина фотографій, зовсім скоро додамо ще.

Фото: Тарас Хлібович


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #18 kopycom 01.12.2012, 02:12
Дуже-дуже шкодую, що не був на прем'єрі.
Фотографії супер (Дубельтівка не промахується :) )
Цитата
 
 
+2 #17 bigfan 28.11.2012, 16:30
Фотки супер, ніби ще раз на виставі побував. До речі, нікому ще пан Галонський Юрій Стоянова не нагадав? ))
Цитата
 
 
+1 #16 Дьома 28.11.2012, 15:42
тут навіть нема що обговорювати. Хоча особисто на виставі не був, побував на генеральній репетиції. Що можу сказати - всі просто молодці. Не знаю яке ще містечко може похвалитись власним театром! Всім акторам, режисеру, людям які працювали над виставою хочеться подякувати і побажати творчих успіхів на радість копичинецькій (і надіюсь не тільки) громаді!
Цитата
 
 
#15 polkovnik 28.11.2012, 12:45
bookwar в свому коментарі я мав на увазі те що не можна то чи інше викидати з авторського тексту! в цьому випадку сцену пияцтва з вистави!!!!!!!! !

І в добавку . правильність деяких людей деколи дуже сильно дратує..... чому так незнаю. кожен має право . один може напиватися в сра...........к у другий за життя може не попробувати краплі алкоголю. Але з життя скажу що люди які криком кричать що вот алкоголь зомбував....... ............... ............... . ітд як правило дуже близенько з ним(алкоголем ) повязані. нехочу когось образити але така свого роду фобія не є доброю. тим більше є вистава є проведена робота.ось про що треба говорити . а обговорювати що потрібно було викинути сцену бо вона ніби то занадо рекламує алкого...... як каже москаль полный бред!!!!!!
Цитата
 
 
+1 #14 Tarantas 28.11.2012, 11:01
Цілковито погоджуюся з пані Ірмою. Не знаю хто з дописувачів був на виставі, а хто не був, але можу сказати одне - люди щиро сміялися (особливо жінки), їм було весело, вони відволіклися від сірих буднів, адже це комедійна вистава. Ви кажете забагато алкоголю і колгоспщини, але алкоголь у виставі висміюється, а колгосп в декому живе і до сьогодні...
На мою думку, театр подарував нам свято, якого давно не було у Копичинцях. А ми, у свою чергу, повинні підтримати їх, щоб і надалі вони радували нас новими постановками.
Цитата
 
 
-1 #13 Петросян 28.11.2012, 01:56
Цитую polkovnik:
непоноцінна думка про алкоголь та його рекламу!!!!!!!!! брєд!!! вистава просто супер!!!
Богодар
якби забрати сцени про алкоголь і пяних акторів то би вийшла ......


якби в моєму БМВ відкрутити мотор капот і руль то би вийшла повна Х.....НЯ!!! так само і тут .

вшла збс вств та жднх прблм з сцню пр алкгл не бчу. :lol:
Цитата
 
 
+1 #12 ІРМА 27.11.2012, 22:32

ІРМА
Добрий вечір, копичани! Хочу висловити свою думку щодо вистави.
Чому ви, дописувачі сайту, не бачите роботи акторів та всієї групи, яка працювала над виставою, до речі, в холодному залі, які допомогли молодому режисеру Репко Мар’яні захистити звання « народний» театру, який вже більше 5 років не працював. А що крім алкоголю дописувач нічого доброго не побачив, так він і на виставі напевне не був. Чому ніхто не пише, про основну ідею твору Коломійця- це ЖІНКУ ,як її потрібно любити і шанувати. Коли нічого не робити ,то і нічого критикувати. А от почав працювати молодий режисер-це і робоче місце в Копичинцях , це людям хвилини розваги. Та для цього і є Копичинецький БК ,щоб там люди збирались поспілкуватись ,віддихнути. Віримо що і надалі Мар’яна ставитиме вистави з дорослими , дітьми .Надіємось що в Копичинецькому БК буде тепло. А ми будемо підтримувати її у всіх починаннях. Любімо своє місто, і поважаймо та підтримуймо своїх людей.
Цитата
 
 
-1 #11 Toster 27.11.2012, 21:47
Цитую polkovnik:
непоноцінна думка про алкоголь та його рекламу!!!!!!!!! брєд!!! вистава просто супер!!!
Богодар
якби забрати сцени про алкоголь і пяних акторів то би вийшла ......


якби в моєму БМВ відкрутити мотор капот і руль то би вийшла повна Х.....НЯ!!! так само і тут .

Цитую polkovnik:
непоноцінна думка про алкоголь та його рекламу!!!!!!!!! брєд!!! вистава просто супер!!!
Богодар
якби забрати сцени про алкоголь і пяних акторів то би вийшла ......


якби в моєму БМВ відкрутити мотор капот і руль то би вийшла повна Х.....НЯ!!! так само і тут .


+5
Цитата
 
 
+1 #10 bookwar 27.11.2012, 19:39
Значить, якщо на Ланос вчепити мотор, капот і руль від БМВ, то в результаті отримаємо суперкар? :-)
Цитата
 
 
#9 pashko 27.11.2012, 19:25
Цитую polkovnik:
непоноцінна думка про алкоголь та його рекламу!!!!!!!!! брєд!!! вистава просто супер!!!
Богодар
якби забрати сцени про алкоголь і пяних акторів то би вийшла ......


якби в моєму БМВ відкрутити мотор капот і руль то би вийшла повна Х.....НЯ!!! так само і тут .