Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 22 гостей на сайті

Реклама

Солодка колядка від «Хрещатика»

12 січня до залу Копичинецького ЦКіД завітали гості із столиці України – Києва. Муніципальний хор «Хрещатик», одним із засновників якого є наш земляк Михайло Мацієвський, представив копичанам двогодинну прелюдію зі співів колядок і новорічних пісень, віншуванням, виконанням різдвяних традицій.
Запропонована глядачам програма хору «Небо і земля» виявилась доволі цікавою і насиченою. У першій частині містяни мали змогу почути духовні різдвяні українські пісенні твори. Після антракту хористи, перевдягнувшись у національні вбрання, представили публіці другу частину концерту, в якій вже лунали новорічні обрядові пісні. Тут надто цікавими виявились сценки з Маланки та Кози.

Солодка різдвяна коляда у виконанні акапелло ринула з уст хористів. Вже вкотре переконуюся, що жива музика є набагато величнішим мистецтвом, аніж та, що створена штучно і хіба замінює творчий потенціал людини. Бо ж який талант потрібно мати, яке відчуття ритму, щоб стати маленькою частиною великого хору і не загубитися серед них, а впевнено, воєдино злитися у пісні з ними!


Тиша переростає в коляду, а темрява - у світлоХором "Хрещатик" керує диригент Павло СтруцьСпіває солістка Люба, котру хор "викрав" у БорщовіВздовж парапету світилися різдвяні свічкиВіншування та тематичні заставки між піснями хоруВигляд на сцену із глядацького місцяМаланка підмітає сцену нашого ЦКіДДо свята приєдналася і КозаЖінки взялись за руки і розпочали хоровод

Приємно, що містян Копичинців ніхто примусово не тягнув на концерт, а зала, все ж таки, була майже вщерть заповненою. Шанувальники пісенного мистецтва свідомо ішли до Будинку культури і сподівались тільки на яскраве видовище. Так воно і сталося! Бо кожну виконану пісню чи окрему сценку глядачі щоразу вітали щедрими гучними оплесками і почасти навіть підводились з місця, викрикуючи при цьому «Браво!»

По закінчення виступу на сцену вийшли голова райдержадміністрації Триснюк В. та один із засновників Київського муніципального хору «Хрещатик», наш земляк Мацієвський М. (родом з с. Чагарі). Михайло Мацієвський цього дня отримав багато привітань і побажань від місцевої еліти, а також теплі оплески від глядачів. У знак солідарності, він заспівав «Карі очі, чорні брови» спільно з хористами. Сильний голос Мацієвського сколихнув стіни залу ЦКіД, мовляв, міць української пісні не вмре, не загине!Хор на чолі з диригентом дякує копичанамЗаключний могутній спів Михайла Мацієвського

Коментарі:

Коментарі  

 
#10 pashko 15.01.2008, 16:01
:lol: :D Досить знущатися з шофера!
Цитата
 
 
#9 bigfan 15.01.2008, 15:53
Це точно, бо він мені запамятався найбільше :-) , жаль що не вийшло до закінчення досидіти :cry:
Цитата
 
 
#8 Емілі 15.01.2008, 14:30
і шофер - то його основна робота, бо з мистецтвом слова і сцени він не в друзях :P Але це ніяк не зіпсувало чудового концерту! ;-) навпаки додало кумедного забарвлення :roll:
Цитата
 
 
#7 pashko 15.01.2008, 12:44
:lol:
Цитата
 
 
#6 bigfan 15.01.2008, 12:37
Гарно-гарно, чарівні голосочки. Також погоджуюсь з Емілі, що той "ведучий" в чорній шапці, певно працює ще й шофером в придачу :P
Цитата
 
 
#5 Крихта 14.01.2008, 22:02
я в захваті. з радістю потраила б ще раз на їх виступ
Цитата
 
 
#4 Ярина 14.01.2008, 21:28
їх спів заворожував, викликав бурю самих позитивних емоцій,а від колядок аж мурашки по спині бігали.
частіше б такі дійства у Копичинці...... ....
Цитата
 
 
#3 Niavka 14.01.2008, 21:27
Було СУПЕР!!! :-)
Цитата
 
 
#2 Емілі 14.01.2008, 21:24
Дуже файні колядки в різдвяний час... Гарні голоси кожного з хористів і також, звісно, М.Мацієвського. .. А от ведучі явно не такі професіонали)))
Цитата
 
 
#1 Дьома 14.01.2008, 21:22
Гарно співали...
Детальніше про хор:
uk.wikipedia.org/.../...
Цитата
 

Додати коментар