Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 264 гостей на сайті

Реклама

Музей запрошує на …каву!

coffeeШановні копичинчани та гості нашого міста !
Ще тривають холодні зимові дні , ще повітря дзвенить різдвяними мелодіями колядок та щедрівок, а на землю знову тихенько падає сніг, і так хочеться , щоб свята не закінчувалися, а якомога довше зігрівали наші душі.
Копичинський музей театрального мистецтва Тернопільщини з радістю запрошує всіх у літературно- мистецьку кав'ярню на різдвяну зустріч і теплу розмову за горнятком кави.
До вашої уваги – і цікава виставка кавових горняток та різного кавового причандалля (до котрої і ви можете долучитися, прийшовши до нас із своїм власним раритетним горнятком), і смачна кава, і особливі "спеції" до неї… Не будемо видавати всіх секретів, хай залишається невеличка інтрига, як за звичай мається у театрі.
Чекаємо Вас у неділю, 30 січня.
Наша "кав'ярня" відкриється о 17.00. "Митний збір" на каву – 5 гривень.

 

Коментарі:

Коментарі  

 
#12 Zori__ 03.02.2011, 01:26
Тішить, що Копичинці стали культурним осередком з приготуванням смачної кави. Тільки чому обрали саме цю дату? Адже, у той самий час на цвинтарі відбувалося вшанування наших Героїв Крут.

Цитую Скачистрибайло:
У козака усі турботи про долю рідної землі,
(сайт - ua-kozak.at.ua/)

Треба буде обов'язково завітати в це місто!

Цікава лінка. Дякую.
Цитата
 
 
#11 Дьома 31.01.2011, 20:18
Цитую Marianna:
Цитую Дьома:
Цитую shynrech:
Насамперед, хочеться подякувати організаторам, зокрема пані Руслані Савці, учасникам і всім, хто долучився до організації такої різдвяної зустрічі. Я дуже рада з того, що не проігнорувала дане запрошення і завітала на каву, саме, до музею. Адже не часто доводиться відвідати таку своєрідну, навіть, можна сказати, "нетрадиційну" кав'ярню, а, зокрема, потрапити на її відкриття. Тим більше, запрошені мали можливість ознайомитись з творчістю Михайла Васильовича Тарабія і привітати його з ювілеєм (Михайло Васильович народився 1 лютого), а також послухати декілька пісень, що прозвучали у виконанні жіночого вокального ансамблю "Любисток". Час минув дуже швидко, адже було комфортно, затишно і цікаво. Сподіваюся, що для Копичинець мистецька кав'ярня стане традиційною і, незабаром, знову збере своїх прихильників за горнятком кави. З нетерпінням чекатиму нового запрошення!

а для сайту хтось щось напише? може хтось фотографував?


ну насамперед - вечір був чудовий....

а був фотограф, думаю, спеціально запрошений, протрібно у Руслани Мирославівної запитувати, і В. Білоус робив знімки)

Мар'яна, чекаємо статті від тебе ;) а фотки я думаю дістану...
Цитата
 
 
#10 Marianna 31.01.2011, 19:55
Цитую Дьома:
Цитую shynrech:
Насамперед, хочеться подякувати організаторам, зокрема пані Руслані Савці, учасникам і всім, хто долучився до організації такої різдвяної зустрічі. Я дуже рада з того, що не проігнорувала дане запрошення і завітала на каву, саме, до музею. Адже не часто доводиться відвідати таку своєрідну, навіть, можна сказати, "нетрадиційну" кав'ярню, а, зокрема, потрапити на її відкриття. Тим більше, запрошені мали можливість ознайомитись з творчістю Михайла Васильовича Тарабія і привітати його з ювілеєм (Михайло Васильович народився 1 лютого), а також послухати декілька пісень, що прозвучали у виконанні жіночого вокального ансамблю "Любисток". Час минув дуже швидко, адже було комфортно, затишно і цікаво. Сподіваюся, що для Копичинець мистецька кав'ярня стане традиційною і, незабаром, знову збере своїх прихильників за горнятком кави. З нетерпінням чекатиму нового запрошення!

а для сайту хтось щось напише? може хтось фотографував?


ну насамперед - вечір був чудовий....

а був фотограф, думаю, спеціально запрошений, протрібно у Руслани Мирославівної запитувати, і В. Білоус робив знімки)
Цитата
 
 
#9 Дьома 31.01.2011, 09:33
Цитую shynrech:
Насамперед, хочеться подякувати організаторам, зокрема пані Руслані Савці, учасникам і всім, хто долучився до організації такої різдвяної зустрічі. Я дуже рада з того, що не проігнорувала дане запрошення і завітала на каву, саме, до музею. Адже не часто доводиться відвідати таку своєрідну, навіть, можна сказати, "нетрадиційну" кав'ярню, а, зокрема, потрапити на її відкриття. Тим більше, запрошені мали можливість ознайомитись з творчістю Михайла Васильовича Тарабія і привітати його з ювілеєм (Михайло Васильович народився 1 лютого), а також послухати декілька пісень, що прозвучали у виконанні жіночого вокального ансамблю "Любисток". Час минув дуже швидко, адже було комфортно, затишно і цікаво. Сподіваюся, що для Копичинець мистецька кав'ярня стане традиційною і, незабаром, знову збере своїх прихильників за горнятком кави. З нетерпінням чекатиму нового запрошення!

а для сайту хтось щось напише? може хтось фотографував?
Цитата
 
 
#8 shynrech 31.01.2011, 09:19
Насамперед, хочеться подякувати організаторам, зокрема пані Руслані Савці, учасникам і всім, хто долучився до організації такої різдвяної зустрічі. Я дуже рада з того, що не проігнорувала дане запрошення і завітала на каву, саме, до музею. Адже не часто доводиться відвідати таку своєрідну, навіть, можна сказати, "нетрадиційну" кав'ярню, а, зокрема, потрапити на її відкриття. Тим більше, запрошені мали можливість ознайомитись з творчістю Михайла Васильовича Тарабія і привітати його з ювілеєм (Михайло Васильович народився 1 лютого), а також послухати декілька пісень, що прозвучали у виконанні жіночого вокального ансамблю "Любисток". Час минув дуже швидко, адже було комфортно, затишно і цікаво. Сподіваюся, що для Копичинець мистецька кав'ярня стане традиційною і, незабаром, знову збере своїх прихильників за горнятком кави. З нетерпінням чекатиму нового запрошення!
Цитата
 
 
+1 #7 Скачистрибайло 29.01.2011, 21:06
У козака усі турботи про долю рідної землі,
(сайт - ua-kozak.at.ua/)

Треба буде обов'язково завітати в це місто!
Цитата
 
 
#6 terry_usa 29.01.2011, 21:01
Цитую pashko:
Цитую terry_usa:
Ех, як я скучив за нормальною кавою!


А що в Штатах нема нормальної кави? :)

Практично нема нормальної кави...
Цитата
 
 
#5 pashko 29.01.2011, 13:17
Цитую Tar.ko:
ех...тут таке, а мені треба у Львів
хоч бери і залишайся_хмм


Можеш зганяти таки в Львів. Набрати кави і привезти в Копита :)
Цитата
 
 
#4 Tar.ko 29.01.2011, 11:59
ех...тут таке, а мені треба у Львів
хоч бери і залишайся_хмм
Цитата
 
 
#3 pashko 29.01.2011, 11:27
Цитую terry_usa:
Ех, як я скучив за нормальною кавою!


А що в Штатах нема нормальної кави? :)
Цитата