Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Копичинецька міська бібліотека запрошує

фото

Копичинецька міська бібліотека запрошує на свято "Читайлик" нагороджує переможців, яке відбудеться 12 травня о 12.30 в приміщенні Копичинецького центру культури та дозвілля. У програмі: 1. Церемонія нагородження. 2. В.Рабадан "Маленька фея" - вистава Тернопільського академічногго обласного театру актора і ляльки, режисер-постановник - засл.арт. України - В.Лісовий, художник - Л.Воробйова, композитор - Г.Бірюшов. Вхід вільний!

 

фото фото

 


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #3 bigfan 01.05.2010, 13:58
Хоч би на 10 хв. заскочити
Цитата
 
 
#2 Дьома 30.04.2010, 23:24
Народ, підіть, хто має можливість. нажаль швидше всього я 12 числа буду в Києві :( а так би з радістю пішов би... Надіюсь що хоч школи "зрухаються" і заведуть дітей...
Цитата
 
 
#1 shynrech 30.04.2010, 21:08
Дуже добре, що в Копичинці завітає Тернопільський академічний театр актора і ляльки. Я вважаю, що і діти, ідорослі обов"язково повинні подивитися цю виставу. Я з сином спеціально їздили в Тернопіль. Були дуже задоволені! Дуже цікава гра акторів. Якщо є можливість в Копичинцях на годинку поринути в казку, обов"язково скористайтеся нагодою. Тим більше, що вхід вільний.)) І, до речі, не забудьте про квіти...))
Цитата
 

Додати коментар