Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Америка очима Тараса Хлібовича

Цієї неділі любителі мистецької кави мали змогу вітати на батьківщині Тараса Хлібовича. Більш як сім років наш земляк жив і працював у Чикаго, США. Але не одним хлібом. Вірним другом і супутником став на чужині для Тараса фотоапарат. Фотографія зі слів гостя була тим стержнем, який не дав пасти духом, а зміг не тільки показати рідним та друзям красу та особливості Нового Світу, а й реалізувати Террі (так його звали друзі поляки, і так його знають користувачі нашого сайту) як митця. Роботи Тараса Хлібовича захопили глядача величністю та яскравістю замічених ним місць, оригінальним поєднанням стилів тамтешньої архітектури та епатажними фоторепортажами.

Майже кожна світлина була доповнена цікавими історіями та коментарями. Під час зустрічі автор також зачіпав болючі не вирішені питання та негаразди нашого міста та країни загалом. Наводив приклади як американці виходять з певних важких ситуацій, адже проблем вистачає й у них. І водночас порівнював як закордонний досвід можна використати у нас.

 

{gallery}2012/terry{/gallery}

Зустріч затягувалась, але ніхто не бажав розходитись, бо справді було цікаво та пізнавально. На завершенні Тарас висловив щире сподівання на співпрацю у майбутніх фото- та громадських проектах. В Копичинцях немало талановитих фотографів аматорів, що свого часу доказав фотоконкурс Фотоспека, який проводив kopychyntsi.com.ua, тому думаю настав час показати нові роботи на повноцінній міській фотовиставці.
P.S. Роботи Тараса Хлібовича можна переглянути на всесвітньому фото-обміннику flickr.


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 pashko 08.03.2012, 20:40
Цитую Casper:
хм цікаво! жалко що на мав змоги прийти!!!
А пан Тарас ще проведе такі зустрічі?


Так, в планах зробити ще неодноразово такі зустрічі. Раджу приходити: дуже цікаво і пізнавально.
Цитата
 
 
+1 #2 Casper 08.03.2012, 00:43
хм цікаво! жалко що на мав змоги прийти!!!
А пан Тарас ще проведе такі зустрічі?
Цитата
 
 
+1 #1 Анничка 07.03.2012, 21:06
Можу лише привітати Тараса вдома! Він дійсно дуже цікава та талановита людина!
Цитата
 

Додати коментар