Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 56 гостей на сайті

Реклама

Історія

Площа ринок у роки ІІ Світової війни. Фото з архіву

229b_sm.jpgЗдавалось би, що за час існування сайту ми "перекопали" увесь інтернет у пошуках фотографій нашого міста у різні історичні періоди. Проте, як виявилось, його простори приховали від нас дуже багато цікавого. Щиро дякуємо п.Ярославу Саланді, котрий зміг відшукати наше містечко на світлинах архіву http://www.wf.weltkrieg.ru, в якому зокрема дуже багато воєнних фотографій з усіх куточків світу.

 

Фотоісторії

stalin4.jpg

 Цікаво переглядати старі фотографії. Від них віє професіоналізмом, загадковістю. Особливо це люблю робити у компанії своєї бабусі. Витягуючи із скрині світлини можна почути цілі історії, про людей, їхні важкі чи героїчні долі. У попередній статті Оновлення розділу "Ретрофото" ми мали змогу ознайомитися із виглядом Копичинець у розквіті радянських часів. Я ж вибрав світлини більш раннього періоду історії нашого міста.

 

Покрова 2008 по-копичинецьки

Як я і обіцяв, викладую наступну порцію відеоматеріалів. На цей раз доступним в інтернеті стало відео святкування Дня Покрови 2008 року в м.Копичинцях на Меморіалі Борцям за Волю України. Решта відеофайлів про Копичинці знаходяться в розділі "Відеоархів" і є доступним завжди. Думаю дані відеоматеріали будуть цікавими перш за все людям, котрі не мають змоги бути часто в рідному місті.

 

Пора одягати ялинку. А звідки ця традиція?

elka001.jpgТрадиція прикрашати ялинку бере початок із давніх здавен – їй понад 2000 років. Люди вважали, що всі дерева наділені добрими силами, що в них живуть добрі духи. Розвішувавши на деревах пригощання і подарунки, люди прагнули таким чином задобрити духів, привернути їхню прихильність.

 

Відкриття Меморіалу. Відео 2006 року

229057780_200.jpgЯк я і обіцяв, вже зараз ми отримали декілька відео з життя міста. Вже зовсім скоро Україна святкуватиме 100 річчя з дня народження провідника ОУН-УПА Степана Бандери. Діяльність цієї організації була дуже поширеною на Західній Україні, зокрема в Копичинцях. Саме тому першим відео матеріалом буде відкриття Меморіалу борцям за волю України у 2006 роц. Надалі будемо публікувати й інші відео репортажі. Якщо у вас є якесь відео, повязане з життям міста і ви хочете поділитись зі всіма, повідомте нас і ми його розмістимо.
 

Історія медицини Копичинців

Точних даних про те, яким чином і коли зародилась медицина на Копичинеччині, немає. Відомо лише, що до середини XIX ст. так званим лікуванням займалися знахарі, використовуючи при цьому народну медицину.

 
Сторінка 3 з 3