Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Інше

Виявлено два ВНП часів Другої світової війни

17 вересня в місті Копичинці на вулиці Т.Шевченка, під час проведення земляних робіт виявлено 2 артилерійські снаряди 76мм часів Другої світової війни. Після детального обстеження фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС України у Тернопільській області прилеглої до місця знахідки території боєприпаси будуть вилучені та знешкоджені.

 

Оновлення Елиївої каплиці

У полі, поблизу вулиці Лесі Українки існує досить відома серед копичан Елиїва каплиця, із джерелом. Нажаль через свою старість каплиця поступово руйнувалась, тому були розпочаті ремонтні роботи. Вже зараз споруджено купіль, а також впорядковано територію цього чудового місця. До вашої уваги фоторепортаж звідти

 

ДТП поблизу міста

3 вересня о 18:55 на пункт зв’язку 10-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилася на автодорозі поблизу міста Копичинці Густинського району. Водій автомобіля «Сітроєн», гр.1972 року народження, допустила зіткнення з автомобілем «Москвич», водій гр. 1961 року народження.

 

Потрібна допомога

Одна надія на всіх вас!!!!! Моя рідна сестра, хвора на лімфолейкемію! Моїй сім'ї потрібна Ваша допомога!!! Її звати Мар’яна ... їй 18 років. Потрібно більше ніж 250 тис. Євро!! На жаль стільки коштів у нас немає!!! Для нас дуже важлива Ваша допомога! Навіть 1 ваша гривня може змінити все!

Будемо дуже вдячні вам за Вашу допомогу ..... не будьте байдужими людьми!!!

P.S.: Мені просто мами шкода...Вона тримається із всіх сил :(

Деталі на вебсайті та Вконтакті 

інформація з сайту buchach.org.ua

 

Вірші Михайла Тарбія

Михайло Тарабій народився на Закарпатті. За фахом — педагог. Більшу частину життя прожито у Надзбручанському краї.
Друкується в газетній періодиці, журналах, антологіях та альманахах. Автор поетичних збірок “Журавлині ключі”, “Висотний перевал”, “Розвіяні вітром”, “Джерела душі”, “Шовкова косиця”, “Калинові мости”, “Розвінчані долі”. Подаємо читачам три вірші із збірки “Розвінчані долі”, які надруковані у Тернопільській обласній газеті “Вільне життя” (8.08.2012р.)

 

Орест Савка: "Театрів ніколи не буває забагато, і кожен завжди знайде свого глядача"

Розкриваючи у своїй творчості найпотаємніші сторони людської особистості, шукають підхід до публіки учасники одного з найбільш самобутніх театральних колективів Тернополя – драматичного театру-студії «Сузір’я». І, варто зауважити, це їм успішно вдається впродовж ось уже дванадцяти років.

 

Магія вогню. Фото

 

Презентація проекту "Здійснення комплексних енергозберігаючих заходів в двох школах міста Копичинці"

17 травня у залі Копичинецького центру культури і дозвілля відбулася презентація проекту «Здійснення комплексних енергозберігаючих заходів в двох школах міста Копичинці Гусятинського району». Метою проекту стало вирішення проблеми енергозбереження на базі двох пілотних шкіл міста Копичинці та створення передумов для впровадження даної моделі на інших соціальних об’єктах міста і у закладах освіти району.

 
Сторінка 6 з 29

Реклама