30 C
Kopychyntsi
сьогодні 16.06.2024
Архів новин 2006-2018СуспільствоЗапахло місто квітами

Запахло місто квітами

-

На міській клумбі, що знаходиться між каштанами біля кіоску „Торгпреси”, виросли весняні квіти: тюльпани і нарциси різних кольорів. З них приємно здивував темно-синій тюльпан. Цікаво, де знайшли таку дивовижу? І скільки квітам ще залишилось рости?

 

Приємно здивувався коли приїхав додому. Виходжу у центр, бачу квіти на клумбах, здалеку наче прибрано – виглядає на солідне містечко. Підходжу ближче – квітів значно поменшало, біля них сміття (але менше ніж у фонтані біля „Престижу”), більше зелені аніж пелюсток, залишись тільки пагони – видно, що комусь конче потрібні були квіти.

Квіти насаджені з широкими проділами, лише в одному кутку можна зустріти густий кущик червоних тюльпан. Що стосується нарцисів, то вони загубились поміж тюльпанів на головній клумбі, а на бічній, що ближче до обочини, взагалі обмежились одним скупим рівцем.

А от темно-синій тюльпан і справді здивував. Навіть коли фотоапарат лиш надумав зафіксувати це диво, прохожа учителька підмітила мою увагу: „Дивуєшся темному тюльпану? Справді красиво. І де вони знайшли таку дивовижу?”. Відповіді я не знав, та й заперечувати не смів.

Протягом тижня квіти начебто спокійно росли, не боячись впливу навколишніх об’єктів і суб’єктів. Витримали вони і знущання мешканців, що кидали на клумбу сміття (стидно вам має бути, друзі, біля клумби сміттєві урни є! – Авт.), перенесли приморозки, що днями сколихнули всю країну, і залишили цілими руки тієї людини, що насмілилась зірвати кілька тюльпанів на букет. І нащо рвати квіти, хіба дороги до „Нівроку” не знаєте? Там квітів вдосталь, щоправда за гроші. Такий випадок вкотре доказує, що людина ладна розум пропити, аби тільки отримати гроші.

Приємно, що у Копичинцях є клумби із квітами, хоч з невеликою кількістю, але таки квітами. Все, наче, в нас непогано, тільки б люди до природи міста уважно ставилися.

Спонсор допису: Літом дуже спекотно і дуже надокучають комахи, котрі влітають у вікна. Семе тому створили Москитные сетки, котрі вас врятують

попередня статтяА вам слабо?
наступна статтяДарма
Тарас Демчукhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

“Дерибан землі” в кращих ...

На початку 2018 року у рамках децентралізації Урядом було прийняте рішення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державно...