30 C
Kopychyntsi
сьогодні 22.06.2022
Архів новин 2006-2018СуспільствоТеплий останній дзвоник на другій школі

Теплий останній дзвоник на другій школі

-

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Вчора у другій школі на все літо попрощалися з навчанням школярі, а ось випускники назавжди покинули стіни рідної школи.

29.05.2011 – додано фото

Як і годиться, розпочала ранок директор школи Хорощак Н. С., загалом побажавши від щирої душі своїм «дітям» гарного відпочинку, а випускникам, зокрема, вдалого пошуку вищого навчального закладу. Слово підхопила й завуч Осиф О. С., нагородивши винуватців свята не меншою кількістю лагідних і добрих слів. Вона ж із задоволенням зачитувала призерів олімпіад, володарів похвальних грамот і грошових нагород, а їх на другій школі на закінчення навчального року назбиралося чимало.

Традиційно, свято останнього дзвоника супроводжувалося виступами талановитих школярів. Хлопці й дівчата співали, танцювали, декламували тематичні вірші. До привітань приєднався вдруге обраний мер міста, Пеляк В. С., подякувавши школярам, що вони своєю непосильною розумовою працею примножують славу гонорового міста Копичинці. Задля отримання Божої ласки, з молитвами і щирими духовними словами прийшов настоятель Храму Воздвиження Христа отець Руслан. Вели усе дійство чарівні Христина Липка і Дмитро Ухачевський.

Поки маленькі школярів вовтузилися по майданчику і з великим бажанням хотіли додому, було відчутно, що в цей час тремтять випускники. Благо, не від холоду, а від того, що ось-ось і залишать вже такі знайомі стіни, люблячих вчителів і терплячих вихователів. Сьогодні випускники, можливо, як ніколи, відчують, що школа – це їх рідний дім. Саме сьогодні вона в сяйві квітів ніби притихла, щоб попрощатися і випустити у далеку дорогу, яка називається дорослим життям.

Насамкінець, що стало вже давно традицією, першокласники та випускники обмінялися подарунками. Символами прощання зі школою стали випущені у небо пара голубів та «зграя» різнокольорових, як наше життя, повітряних кульок.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

Фото: Білінський Павло

Спонсор допису: Цікавитесь розвагами та любите гарно відпочити? Дізнайтесь більше про цікаві ігри , котрі вам припадуть до смаку і в які буде цікаво і весело грати

Павло Ухачhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

Показ фільму “Людин...

Ось як відбувся показ фільму "Людина з Табуретом в Копичинцях".

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...