30 C
Kopychyntsi
сьогодні 25.06.2022
Архів новин 2006-2018СуспільствоДеревам зробили свіжу "зачіску"

Деревам зробили свіжу “зачіску”

-

Днями міським деревам "підстригали" зайві сухі гілки. Це світова практика, за якою вважається, що сухі та занадто проростаючі гілки в першу чергу є загрозою для пошкодження електропроводів. Також, кажуть копичани, вони (гілля) створюють погану видимість для водіїв. Проте інші містяни заперечують цю тезу, схиляючись до думки, що місту конче необхідно повернути статус "зеленого", екологічно чистого міста (в минулому Копичинцям була притаманна величезна кількість дерев з пишними кронами). 

 

"Зачіску" міська комунальна служба провела у кількох місцях. Зокрема kopychyntsi.com.ua зафіксували на плівку зрізані гілля каштанів у центрі по вул. Шевченка, але їх вчасно вивезли… вивезли, мабуть, на недіюче практично сміттєзвалище. Хоча, будемо надіятися, що хтось таки додумався просто спалити їх у себе вдома.

 

18_02010.jpg

 

Ну а інше місце цікавіше. На початку вулиці Залізнична, в сторону вокзалу, біля Храму св. Миколая Чудотворця також зрізали гілля, проте цікавість полягає в тому, що його вже протягом тижня ніхто не наважується вивезти геть. Мабуть, комунальники (працівники міської комунальної служби) чекають на теплу погоду, щоб спалити його тут же, на місці.

 

18_02001.jpg

 

Попри часті коментарі на сайті з висловленою недовірою міській раді бачимо, що головна установа не перестає працювати, а таки виконує, я б сказав, вітальні потреби громадян. Всі ж інші потреби в повному застої і, здається, не мають права на виконання.

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі продюсери фі...

А чи знали ви, що у нас є своє кіно? Мистецьке Збіговисько Delirium презентувало 8 коротких фільмів на історичну тематику, які зняли протягом останнь...

Навчальний семінар від Ір...

Padraig Purcell провів тренінг у Копичинцях. Організатор Арсен Келічавий, директор з розвитку ВГО Поруч.

День Незалежності!

Дякуємо усім, хто розділив святкування 30-тої річниці Незалежності України із нами!Цьогорічне святкування розпочалось із проведення вже тради...