30 C
Kopychyntsi
сьогодні 18.09.2021
Архів новин 2006-2018РелігіяВ Копичинцях відсвяткували 60-ліття священства о.Івана

В Копичинцях відсвяткували 60-ліття священства о.Івана

-

У суботу 05 липня 2014 року в нашому костелі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася Урочистість Діамантового Ювілею 60-ліття священства о. Яна Кшисько (для нас о.Іван). 

О 12.00 год. Почалася Свята Меса, відправляв ювіляр. Були запрошені монахи і монахині, священики з нашого міста, з деканату і Львівської Архідієцезії, влада і мешканці м. Копичинець і гості з інших парафій. Також приїхав привітати Його Преосвященство Мечислав Мокшицький (Архієпископ-митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви. Голова Конференції Католицького Єпископату України латинського обряду) і проголосив проповідь до вірних.

Після Святої Меси парафіяни, духовенство, влада міста, гості з парафій, де працював о. Іван, і всі бажаючі складали щирі привітання ювіляру. В кінці о. Ян Кшисько кожному присутньому, хто був на Урочистій Службі Божій уділив благословення.

По Святій Месі священики, монахи, монахині і запрошені гості мали святковий обід на плебанії.

о. Ян Кшисько – народився 21 жовтня 1925 р у Руді Сілецькій (тепер неіснуюче селище біля Кам’янки Бузької). Атестат зрілості отримав у середній школі в Тучині. Розпочинав своє навчання у духовній семінарії у Кальварії Зебжидовській в 1949. Є випускником Ягелонського Університету в Кракові та Ченстоховської Духовної Семінарії . Священицькі свячення отримав 27 червня 1954 року в Ченстохові. І хоча висвячений для Львівської Архідієцезії, до 1991 р. працював на території Ченстоховської Дієцезії.

Походячи з колишніх східних рубежів Польщі а теперішніх українських земель, бажав працювати поміж своїх, і коли з’явилася така можливість, у 1991 р. архієпископ Мар’ян Яворський призначив його почергово настоятелем трьох парафій (Микулинці, Теребовля, Копичинці). Від червня 2005 року залишився працювати як резидент в парафії Копичинці, Тернопільскої обл.

Опир Володимирhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Клас Миру

НВК “ЗОШ I-III ст. №1 гімназія” м. Копичинці готується до нового навчального року та запускає новий клас - “Клас Миру”. Школа виграла проєкт, у якому...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

Копичинецька Громада!

Промо відео нашої Громади. Завітайте та співпрацюйте із нами!https://www.youtube.com/watch?v=PFf_s3xid6g