Головна Архів новин 2006-2018 Реклама Зимовий пейнтбол. Увага, діє різдвяна акція!

Зимовий пейнтбол. Увага, діє різдвяна акція!

-

 Нарешті ми дочекались зимових свят. А які можуть бути свята без забав? Випити завжди встигните, а розфарбувати сірі копичинецькі святкування зазвичай нема чим. Тож як альтернативу пропонуємо взяти участь у святкових сеансах із непередбачуваного, запального, хвилюючого зимового пейнтболу! Приємний настрій і величезні порції адреналіну вам гарантовані. Увага, акція! У всі святкові дні (7, 8, 9, 14, 19 січня) ціна за прокат складає всього 20 грн, а сотня куль лише 25 грн. У всі інші дні 35 і 30 грн відповідно.

Як грати в зимовий пейнтбол?

Зимовий пейнтбол суттєво відрізняється від літнього варіанту цієї гри. Пейнтболісти запевняють, що взимку ця гра набагато реалістичніша та веселіша, ніж її літній прототип. Адже, скажімо, червона фарба з розбитих кульок на снігу нагадує кров, а ще на пухкий сніжок м’якше падати і маскуватися. Дехто думає, що пейнтбол — це виключно літній вид спорту, але насправді зима — це теж сезон. 
Для зимової стрілянини ми закуповуємо спеціальні зимові набої, у них міститься спеціальна речовина, яка не замерзає. Також пейнтбольні рушниці потрібно заряджати виключно стисненим повітрям. Вуглекислий газ тут не підходить, бо при низьких температурах він розріджується.
Для зимового пейнтболу потрібна також спеціальна незамерзаюча змазка для рушниць-маркерів і засіб для протирання масок. Адже, якщо протирати їх звичайною ганчіркою, скло на окулярах маски вкриється памороззю.
Також, зимою на себе гравець одягає набагато більше одягу, тому після гри на тілі спортсмена залишається набагато менше синців. Тим, хто боїться болю, краще грати взимку. Однак, коли кулька влучає в замерзлу руку, це набагато болючіше, ніж влітку.

Як замовити?

Прохання наперед замовляти гру по телефону 097 653 00 78. Учасник зобов’язується сплатити аванс (половину повної вартості гри, не враховуючи акційні) за 1-2 дні до початку змагання.

Спонсор допису: Цікавитесь різними товарами і бажаєте їх придбати подешевше? Для вас існують Интернет магазины Китая з хорошими цінами і величезним вибором

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецькі пауерліфтери...

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, коли спортсмен долає вагу. До нього входять три основні вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги леж...

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Люди, що рятують нас

Під час пандемії коронавірусу працівники швидкої допомоги знаходяться на «передовій». Вони ризикують своїм життям кожного виклику. Ми вирішили дізнат...