30 C
Kopychyntsi
сьогодні 30.05.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаВиїзний прийом працівників громадської приймальні В.Деревляного

Виїзний прийом працівників громадської приймальні В.Деревляного

-

Працівники громадської приймальні народного депутата України Василя Деревляного провели виїзний прийом у Гусятинському районі Протягом двох днів 23 та 24 грудня прийом громадян проводився в Гусятинському районі селах Коцюбинці, Пізнанка, Глібів та м.Копичинці.

Виїзний прийом громадян проводили: Ярослав Березовський – помічник-консультант народного депутата Деревляного В.Т. та Теодозій Кухарський – завідуючий організаційним відділом обласної організації ВО «Батьківщина», помічник-консультант на громадських засадах.

 

 

Виїзний прийом громадян в селі Коцюбинці Гусятинського району

Громадяни, які прийшли, отримали безкоштовні консультації з соціальних, земельних, правових питань, які стосувалися різноманітних сфер життєдіяльності.

На прийомі громадянами порушувалися питання: безоплатного виготовлення державних актів на право приватної власності на земельні ділянки, питання узгодження меж земельних ділянок з сусідами, самочинного будівництво об’єктів нерухомості, офіційного оформлення документації на житлові будинки, питання особистого характеру, зокрема, щодо успадкування майна, встановлення груп інвалідності, щодо соціальних виплат особам, яким присвоєно статус «Мати-Героїня».

Болючим питанням для копичинецьї громади, яке було підняте під час виїзного прийому, – аварійний стан будинку культури, який знаходиться на балансі районної ради, але за 5 років на його ремонт та реставрацію не було виділено жодної копійки.

Крім того, сільські голови, секретарі сільських рад та їх працівники змогли отримати консультації з питань роботи органів місцевого самоврядування.

Виїзний прийом громадян села Пізнанка Гусятинського району

 

Як і в Зборівському районі під час прийому громадян сільським радам Гусятинського району також надано допомогу у підготовці позовних заяв до суду, які стосувалися соціальних виплат, передбачених чинним законодавством, особам, які мають статус «Діти війни». Варто зазначити, що на Гусятинщині громадяни були змушені платити приватному адвокату за підготовку такої позовної заяви 100 – 200 гривень, але прийшовши на прийом, допомогу у її підготовці отримали безкоштовно.

P.S. Відповіді на питання, які потребують додаткового вивчення, заявникам будуть надані пізніше.

Джерело: сайт Тернопільської обласної організації ВО "Батьківщина"

http://batkivshchyna.te.uahttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецьку громаду об‘є...

Ми знаходимось у потенційно екологічній зоні, подалі від промислових гігантів. Однак, наша громада потопає у стихійному смітті, яким ми дихаємо та п'...

В Копичинцях відбувся фут...

24-го серпня у суботу відбувся футбольний турнір “Кубок Громади”. Участь взяли шість команд. Переможці – команда “Надія 1999”, друге місце “Кутець”, ...

«Запобігти. Врятувати. До...

Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, головним зав...