30 C
Kopychyntsi
сьогодні 12.07.2024
Архів новин 2006-2018ПолітикаЛюбов Гуменюк з Копичинців отримала нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" ІІ ступеня

Любов Гуменюк з Копичинців отримала нагрудний знак “Честь і слава Тернопільщини” ІІ ступеня

-

Сьогодні, голова обласної державної адміністрації Хоптян Валентин Антонович завітав у оселю чарівної жінки, талановитого педагога, вмілого керівника Любові Максимівни Гуменюк. Обласний керівник привітав Любов Максимівну з 80-річним ювілеєм, подякував їй за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, розвиток інфраструктури свого рідного міста та району, сприяння втіленню у життя багатьох проектів, велику громадську роботу та вручив нагрудний знак «Честь і слава Тернопільщини» ІІ ступеня.

«Ваша душевна теплота та людяність, Ваш великий життєвий досвід, яким Ви не перестаєте ділитися з оточуючими, – сказав Валентин Антонович, – викликають захоплення та заслуговують високої оцінки.» Оптимізму, завзяття, здоров’я, усіляких гараздів та такого ж активного довголіття до ста літ побажав ювілярці Валентин Антонович.
Голову облдержадміністрації супроводжували голова райдержадміністрації Олександр Собань, голова районної ради Надія Хоптян та інші посадовці.

 

 

 

Довідково: За сумлінну працю на педагогічній ниві Любов Максимівна Гуменюк нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора, грамотами, Почесною грамотою Верховної Ради України, їй присвоєно звання «Відмінник народної освіти» та Почесне звання «Заслужений учитель Української РСР».

Любов Максимівна Гуменюк – неодноразово обиралася депутатом Копичинської міської (1963-1990 рр.), Тернопільської обласної (1965-1980 рр.) рад та Верховної Ради Української РСР ( 1980-1985 рр.).

Маючи депутатські повноваження та виконуючи накази виборців Копичинського виборчого округу №30, вона надавала значну допомогу в здійсненні багатьох починань міської та Гусятинської районної рад. Так, за її безпосередньої допомоги було здійснено будівництво Копичинської районної лікарні №2, двох житлових 40- квартирних будинків, автобусної станції, добудову приміщення міського Будинку культури, кінотеатру, надавала значну допомогу у здійсненні газифікації міста. Навіть питання про включення в план будівництва обласної бібліотеки для дорослих було вирішено завдяки наполегливості Гуменюк Л.М. – тоді секретаря комісії по культурі Верховної Ради УРСР.

Джерело: Тернопільська ОДА

Тернопільська ОДА
Тернопільська ОДАhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.

ЗУСТРІЧ З ОСТАПОМ ДРОЗДОВ...

Сьогодні відбулась зустріч - діалог із Остапом Дроздовим у Копичинецькій бібліотеці для дорослих. Говорили не про прості буденні речі, а про самоіден...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК...

Щорічно, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек.Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу. В Ук...