Головна Архів новин 2006-2018 Культура «Школа – мій дім, милий дім…»

«Школа – мій дім, милий дім…»

-

У суботу, 29 травня, саме такими, наче дуже простими, але й дуже влучними словами підрезюмували своє прощання зі школою 59 випускників Копичинецької загальноосвітньої школи №2. Ці слова з приспіву фінальної пісні, яку виконав хор з випускників на чолі з реп-солістом Ярославом Гав’янцем, запам’ятались не тільки винуватцям свята, але й глядачам в залі, котрі нерухомо сиділи в залі з роззявленими ротами. Організація випускного на другій школі цьогоріч перевершила всі сподівання. Одне слово, грандіозно! 

 

На другій школі свято випускного вечора відбувалось за традиційним сценарієм. Спочатку випускники отримали благословення від чотирьох отців, котрі спільно провели молитву в Церкві Різдва Пресвятої Трійці. Затим під гучний супровід музикантів, проходячи під декорацією, що імітувала шкільний дзвоник, винуватці свята зайняли свої місця на сцені Центру Культури і Дозвілля. Розпочали урочистий вечір самі ж випускники, зачитавши віршовані прощальні слова зі школою, люблячими вчителями та однокласниками. Дівчата були одягнені в найнеймовірнішої краси вечірні сукні, хлопці – у фраках і костюмах.

Найрозумніші учні школи, а їх було аж шестеро (Іванків Оля, Бухальська Оля, Беднарська Оксана, Шпікула Ростислав, Гедзик Іванна, Заверуха Зоряна), отримали багато золота в цю пам’ятну дату – медаль від дирекції школи, яку з любов’ю і кропіткою працею очолює Хорощак Н. С., і мініатюрний злиток від мера міста, Пеляка В. С., який вже протягом останніх 4 років не зраджує впровадженій ним же традиції дарувати 1 грам «щастя». Трохи менше дісталось «срібному» медалісту Баб’яру Андрію – срібна медаль і срібна монета від голови Копичинців.

Вітань в цей вечір дуже багато. Батьки вітали своїх дітей, яких зростили і за яких хвилювалися під час навчальних років, матері дарували за традицією вишивані рушники. Вчителі зі словами вдячності і з сльозами на очах також не хотіли відпускати своїх учнів в доросле життя. Школярі, в свою чергу, також подякували своїм наставникам, подарувавши пишні букети квітів.

 

Виступали діти, співали, декламували вірші. Усе, що відбувалось на сцені, доповнюв фоторяд, що транслювався на проекторі. Найцікавішим, мабуть, видалась ретроспектива життя випускників, яка показала спочатку дитячі, а потім дорослі фотографії. Шкода, що не було підписів під світлинами, які б ідентифікували школяра чи школярку.

Як було написано вище, свято випускного вечора вийшло на славу. Наш портал хоче побажати всім випускникам і також не проти подарувати вам трошки золота – золотих слів. Хай життєва доля встеляється квітами, без перепон і без калюж. В роботі, в сім’ї хай завжди панує достаток і злагода. Миру вам!

До вашої уваги фоторепортаж, який зробив найталановитіший фотограф нашого міста – bigfan. Дивимось з насолодою!

Спонсор допису: Цікавитесь прибиранням у квартирах чи офісах? Саме для вас існує клининг котрий зможе вирішити ваші проблеми

Павло Ухачhttps://dyoma.pp.ua
Засновник та адміністратор сайту Копичинці та околиці. Люблю своє рідне місто, хоча живу і працюю вже багато років у Києві. У вільний час подорожую та люблю читати книги

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

У Копичинцях смертельне Д...

Відділ комунікації поліції Тернопільської області повідомляє, що 24 липня 2019 року близько 18:30 водій невідомого автомобіля збив велосипедиста і з ...

Як голосувала Копичинецьк...

21 липня 2019 року відбулись позачергові вибори у Верховну Раду України. До вашої уваги результати виборів у нашій громаді по багатомандатному та одн...

Копичинецька ОТГ через 10...

Найвища точка громади сягає 400 метрів. Найнижча - 280 метрів.