Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 27 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Як Копичинці святкували День міста та Незалежність?

Окрім спортивних подій в нашому місті також проходили події культурні. В 17.00 в місцевому парку почали збиратись люди, для гарного святкування Дня міста та Дня Незалежності. В програмі свята виступали місцеві таланти, а також гості нашого міста.

Почалось все з відправи всечесні отців. Далі міський голова привітав всіх з Днем Незалежності, вручив грамоти представникам кращих установ міста, а також переможцям спортивних змагань котрі проводились напередодні та в день свята.

Після всіх привітань власне і розпочався святковий концерт. Говорячи про людей слід сказати, що відсвяткувати цьогоріч День Незалежності вирішило чимало копичан. Щоправда відразу в очі кидалась відсутність відомих не тільки в Копичинцях але й по всій Україні копичинецьких гармашів.

Нажаль багато хто просто прийшов в парк просто попити міцних напоїв, і на концерт не звертав жодної уваги. Крім того міська рада оголосила конкурс на кращу вишиванку в кількох номінаціях, проте зі сцени ніхто нічого не визначав і призів не вручав. Тим не менше, свято вийшло доволі непогано, по домашньому, щоправда все таки бракувало кількох атрибутів, котрі вже стали традиційними для подібних святкувань в нашому місті. Також до вашої уваги далі подаємо фотографії зі свята та кілька вибраних відео-роликів.

{gallery}2010/dn2010{/gallery}


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 Ivan Kuteckyj 29.08.2010, 17:03
Традиційно , як на мене , але бракувало гармат , живого ведучого і на завершення свіжої молодіжної музики . А на наступний рік хотілось би , щоб у кожній торговій точці крім китайських іграшок було побільше національної символіки , а піротехнічні засоби взагалі заборонити продавати .
Цитата
 
 
#4 Сіра Потвора 29.08.2010, 12:18
ті самі гості в ту саму хату...

:lol:
Цитата
 
 
+1 #3 bigfan 26.08.2010, 08:59
Боянно
Цитата
 
 
#2 Дьома 25.08.2010, 20:11
тут все офіційно, кому треба той знайде... та й зрештою кому потрібне наше приватне відео :D
Цитата
 
 
#1 shynrech 25.08.2010, 19:54
А чому немає відео гумору ))
Цитата
 

Додати коментар