Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 65 гостей на сайті

Реклама

"Міліція. Освіта. Пиріжок" вже онлайн

Пам'ятаєте, ми писали про кіно "Міліція.Освіта.Пиріжок" нашого земляка Вадима Левчука на Гоголь-фесті. Нарешті кіно доступне онлайн. Звісно це не звичайне кіно, це кіно фестивальне та артхаусне, тому не може сподобатись всім. Але для любителів жанру повинне підійти. За "детальніше" дивимось і коментуємо!

 


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #13 НечайМічурін 12.01.2010, 08:11
2 штик: повідомлю тобі прескорбну новину, так за гроші твої як платника податків. так як і підозрюю улюблений тобою данко грек... комусь подобається одне а комусь інше. тим більше ти сам вродє в курсі шо моя і твоя позиції як правило співпадають з приводу соціально-грома дських питань, але не співпадають кардинально з приводу культурно-мисте цьких . тому або критикуй конструктивно або не критикуй. дякую
2 поларіс: це кіно має своїх глядачів на яких ми чітко орієнтувались. і як на мене не помилились. буде більше дєнєг будемо намагатись догодити і тобі. дякую
2 кузьміч : спеціально для тебе там в кінці фільму чорним по білому наведена цитата з радянського філософського словника.

всім дякую особливо тим хто ризикне назбирати власних грошей і зняти краще))))
Цитата
 
 
+1 #12 Shtyk 08.01.2010, 09:43
"треш", "поц-модернізм" ... не подобається мені така фігня. Мабуть я вже старію :)
Цитата
 
 
#11 Boduk 07.01.2010, 18:28
Дивитись трохи важко, але фільм гонський у позитивному розумінні слова. Мені сподобалось.
Цитата
 
 
#10 pashko 06.01.2010, 14:41
Цитую Shtyk:
Вадим, маю надію, що навчався ти в інституті за контрактом, за власні кошти... бо якщо за мої гроші, (тері_уса - увага!!!) гроші платника податків вивчили отакого митця - то це піпец , ххххххххххх (купа матюків)...

якщо ж ти не отримував відповідної освіти - ну то таке, кожен вільний мати свої захоплення... працюй і працюй. може років через 50 наблизишся до Тарантіно, котрого ти так незграбно копіюєш.

З.І. взяли б за сценарій замальовки Данка Грека, і то б вийшло краще.
З.З.І Паша, шо там добре знято? Хоч двома словами скажи. Камера постійно трясеться, актори ... - та за п"янкою краще анекдоти розказують, ніж вони ролі грають. (ну той вуйко шо постарший - нормально, погоджуся)


Це так зване "трешове кіно". Відповідно і знято, як то кажуть, "по-трешу". А якби зняв плавно, як Нагорняк знімає, то би вже мильна опера з дебільним перекладом.
Цитата
 
 
+2 #9 Shtyk 05.01.2010, 23:57
Вадим, маю надію, що навчався ти в інституті за контрактом, за власні кошти... бо якщо за мої гроші, (тері_уса - увага!!!) гроші платника податків вивчили отакого митця - то це піпец , ххххххххххх (купа матюків)...

якщо ж ти не отримував відповідної освіти - ну то таке, кожен вільний мати свої захоплення... працюй і працюй. може років через 50 наблизишся до Тарантіно, котрого ти так незграбно копіюєш.

З.І. взяли б за сценарій замальовки Данка Грека, і то б вийшло краще.
З.З.І Паша, шо там добре знято? Хоч двома словами скажи. Камера постійно трясеться, актори ... - та за п"янкою краще анекдоти розказують, ніж вони ролі грають. (ну той вуйко шо постарший - нормально, погоджуся)
Цитата
 
 
#8 pashko 05.01.2010, 16:42
От я і кажу - знято добре. А то що явно нє інтєрєсно - це вже інша річ.
Цитата
 
 
+2 #7 Polaris 05.01.2010, 16:36
Нечай, для чого знімати фільми які 99% людей не можуть дивитися?!
Це все одно, щоб кухар би пік неїстівні пиріжки, але красиві зовні для виставок. Кожен має робити свою справу добре.
Цитата
 
 
+1 #6 KUZMICH 04.01.2010, 23:03
Тут в коментах принаймі два рази згадувалося що фільм не для звичайних людей,якщо під словом звичайні люди, малося на увазі істоти з мисленням і свідомістю,тобт о "homosapiens" ,тоді я згідний фільм не для нас.
Цитата
 
 
-1 #5 pashko 04.01.2010, 20:12
Я ж кажу, картинка нравиться, тобто то, як знято. А що саме знято - мені пофіг, бо нравиться картинка. Хтось шось поняу з моїх слів?
Цитата
 
 
-3 #4 НечайМічурін 04.01.2010, 18:42
2 тарко і бігфан
так ми на звичайних людей і не орієнтувались, це явно жанрове кіно, такий сюр-треш знятий за власний рахунок...підтр иманий різними фестивалями і на деяких навіть відмічений призами.. надіємось що наступного разу буде більше дєнєг і ми зможемо орієнтуватись на більш широку аудиторію.. бззз))) а описувати ідею ну хз особисто мені в облом))))
Цитата