Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

III-й всеукраїнський фестиваль сільської молоді "Купальська феєрія"

В ніч з 6 на 7 липня в сусідньому селі Чагарі вже третій рік поспіль відбувається театралізоване і мистецьке свято "Купальська феєрія", основним меценатом якого є уродженець села Михайло Мацієвський. Незважаючи на погану погоду свято відбулось і зібрали чимало гостей та зіркових виконавців. Взагалі все свято складалось з двох частин - в першій були аматори, з навколишніх сіл, містечок, а вже ближче до вечора на сцені фестивалю співали більш знамениті зірки.

07.07.2011 - додано відеосюжет телеканалу ІНТБ

Цьогорічний список вражав як кількістю так і іменами. Зокрема родзинкою свята став виступ всесвітньовідомого хору ім.Верьовки, та канадського скрипаля-віртуоза, українця за походженням Василя Попадюка. Цього року була накрита сцена, безліч піротехніки. Не обійшлось і без копичинецьких козаків-гармашів, котрі вносили певний колорит протягом свята.

{gallery}2011/kupalska_feyeriya2011{/gallery}

Привітати учасників та гостей приїхав особисто голова Тернопільської ОДА - Валентин Хоптян, під чиїм патронатом і відбувався фестиваль. Протягом вечора на сцені виступила ціла плеяда народних та заслужених артистів України, ближче до опівночі пролунали святкові феєрверки, а сам концерт тривав до пізньої ночі.

 

 

 

Серед атракцій були і новинки цього року, а саме бодібол (гра по правилах футболу величезним м'ячем), батути, тир та навіть сувенірна символіка села Чагарі та фестивалю. Незважаючи на погоду в розпалі свята було доволі багато людей, "на око" - кілька тисяч. Дуже приємним є сам факт такого фестивалю, котрий збирає безліч артистів, котрі відомі на увесь світ у таком маленькому селі як Чагарі. Чекаємо на хорошу погоду вже на наступний рік і гайда на "Купальську феєрію".

P.S. Ще є два відео з фестивалю, котре вже вантажиться і буде доступним пізніше.

Спонсор допису: У ваших хороших друзів свято чи ювілей? Вам потрібне обов'язково хороше поздоровлення, яке буде цікавим і оригінальним


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #7 Гєнко 12.07.2011, 23:21
Цитую Онотоль:
після кількох останніх коментарів не по темі - далі слід розпочати гівносрач на політичну чи релігійну тематику

КЕП!
Цитата
 
 
#6 Онотоль 12.07.2011, 22:52
після кількох останніх коментарів не по темі - далі слід розпочати гівносрач на політичну чи релігійну тематику
Цитата
 
 
+3 #5 Гєнко 12.07.2011, 21:55
Цитую shynrech:
Яка наша Україна багата талантами! Молімося, аби Господь дарував добру долю для нашої держави, бо ми того варті!

Козаки наприклад ніколи не просили нічого в Бога, бо вірили, що Господь дав їм все. І в нас є руки, ноги, голова на плечах - то ж здобуваймо добру долю самі!
Цитата
 
 
+3 #4 shynrech 12.07.2011, 21:01
Яка наша Україна багата талантами! Молімося, аби Господь дарував добру долю для нашої держави, бо ми того варті!
Цитата
 
 
+4 #3 Kofeee 08.07.2011, 00:56
Цитую козак Мамай:
Та що тут скажеш мацієвський патріот своєї землі....

100%! Мій респект, молодець, побільше б таких меценатів на Україні! :-)
Цитата
 
 
+4 #2 козак Мамай 07.07.2011, 23:06
Та що тут скажеш мацієвський патріот своєї землі....
Цитата
 
 
+3 #1 bigfan 07.07.2011, 20:50
Незважаючи на те, що сам то фестиваль сільської молоді на сцені були такі зірки опери, яких не кожен киянин має змогу побачити,а Попадюк то взагалі жир, велике спасибі всім хто долучився до дійства. Не знаю яка вигода пану Мацієвському з того всього, але він насправді зробив для людей велике музичне свято за що йому великий уклін.
П.С. А Володимир Гран-прі взагалі всіх порвав
Цитата
 

Додати коментар