Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 41 гостей на сайті

Реклама

Культура

Купальська феєрія у Чагарах 2012

6 липня в селі Чагарі, що поблизу Копичинців відбувся вже 4-й по рахунку фестиваль сільської молоді "Купальська феєрія". Як і кожного року, так і цього фестиваль зібрав чимало учасників та гостей зі всієї області та України. 

07.07.2012 - додано відео

08-10.07.2012 - додано сюжети каналів ТТБ, TV4, ZIK про фестиваль

11.07.2012 - додано фотографії від Олекси Іванкова

 

Петро Чорний в "Орисі" безкоштовно розвеселяв гостей на весіллі

Кілька днів тому в готельно-туристичний комплекс "Орися", що на Гусятинщині, з сольним концертом завітав Петро Чорний – душа циганської пісні, серце пісенної культури, талановитий народний артист України. Хоча "Орися" вже традиційно мало не щомісяця дивує схожими творчими вечорами, приємно, що ця зустріч виявилась найтеплішою, і, мабуть, ще надовго залишиться у серцях вдоволеної публіки.

 

В Копичинцях пройшов ІІІ Міжрегіональний фестиваль гумору та сатири "Грицева шкільна наука"

 Вчора окрім випускного школи №2 в Центрі Культури та Дозвілля також відбувся вже 3-й міжрегіональний фестиваль гумору та сатири "Грицева шкільна наука". Як і в попередні роки, так і цьогоріч все відбувалось в два етапи - зранку відбір та прослуховування учасників, ввечері - нагородження переможців та гала-концерт.

 

Фаєршоу в Копичинцях - реальність!

Поки наші політики з розумними обличчями шпортаються в носі з намірами об'єднання з Європою, наші діти, тобто теперішні школярі-старшокласники давно вже живуть там, хоч і не юридично.А тепер все по порядку. В Чикаго влітку в день Повного місяця на березі озера незашорений і вільний люд збирається на вогняне шоу від групи Піротехніків.

 

Ювілейний концерт ансамблю "Земляки"

 У неділю 22 квітня в актовій залі Центру Культури та Дозвілля нашого міста відбувся ювілейний концерт ансамблю "Земляки", участь в якому взяли народні колективи м.Копичинці, а також гості та власне винуватці свята. До вашої уваги великий фоторепортаж з місця подій.

 

Коломийські актори показали "Як наші діди парубкували"

В п'ятницю в нашому місті відбувалось справжнє театральне свято, адже дві вистави привіз із собою Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича. Одна із вистав була комедійною під назвою "Як наші діди парубкували". Ми не могли обійти цю подію, тому підготували для вас фоторепортаж із цього свята театру.

 

З табуретом через Гімалаї до Копичинець

В останню суботу в приміщенні музею театрального мистецтва відбулась цікава зустріч з мандрівниками Даною та Леонідом Кантерами і їх доцями. Завдяки цим людям, а також при активній допомозі Богдана Келічавого, гості цього вечора мали змогу подивитись цікавий фільм про подорож до Тібету. Зразу скажу, що гостей на цю зустріч прийшла несподівана кількість, що є ознакою того, що посиденьки за кавою в товаристві цікавих людей стає традиційною. 

 

Українська казка потрапила у список кращих видань світу

"Казка про Старого Лева" Мар'яни Савки потрапила у престижний щорічний каталог кращих видань світу "White Ravens - 2012". Сюжет твору полягає в тому, що Старий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Ця віршована казка – справжня візитка міста Львова, де ледь не щодень стаються дива. Книга була закуплена у 2011 році за кошти обласного бюджету відповідно до обласної "Програми підтримки вітчизняного книговидання на 2007 – 2011 роки". Зазначимо, каталог "White Ravens" - це список 250 кращих дитячих книг, виданих у 40 країнах світу. Це видання вважають одним з найвпливовіших і авторитетних у світі дитячої та підліткової літератури.

 

Лялькова вистава "Хоробрий заєць"

 Микола Реріх називав казку «шифром людської душі», а дослідниця і поетеса Клариса Пінкола Естес зазначила: «У казках є засоби, які можуть виправити чи відродити Будь-яку втрачену душевну пружину». Адже сама казка у тій чи іншій формі супроводжує людину впродовж усього життя, допомагає її успішній соціалізації та ефективному засвоєнню життєвих уроків. Казка потрібна кожній людині. Про це добре пам’ятають у Копичинецькому ясла-садку «Барвінок».

 

Святковий концерт присвячений 198-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка

 В неділю 11 березня в приміщені актової зали Центру Культури і Дозвілля нашого міста відбувся святковий концерт присвячений 198-й річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Участь в заході взяли чимало народних колективів, зокрема ансамблі танцю "Первоцвіт" та "Оксамит", співала хорова капела, ансамблі "Любисток", "Земляки",  а також багато сольних виконавців. До вашої уваги фото та відео з концерту.

 
Сторінка 8 з 37