Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Культура

Почесна відзнака Копичинецьким "Землякам"

1 січня 2008 року виповнилось 99 років з дня народження Степана Бандери – визначного українського політичного діяча, ідеолога українського національного руху, голови проводу ОУН. Рік, який щойно починається, пройде під знаком підготовки до 100-річчя нашого національного героя.

 

 

"Зв’язкова генерала" крізь об’єктив

Пропонуємо переглянути світлини із вистави «Зв’язкова генерала» і тим самим ще раз поринути у світ під назвою Театр. У ньому сонцем виступає рампа, а людські долі розписані рядочками на пожовтілому папері.

 

Іванчук: «Комп`ютер може бути помічником»

Згідно з останнім рейтинг-листом провідних шахістів світу не можна не виокремити значний прогрес львівянина Василя Іванчука. За три місяці від моменту оголошення попереднього рейтингу ФІДЕ українець зумів додати 25 очок і нині з результатом 2787 пунктів посідає другу сходинку в списку найкращих шахістів планети. Для Іванчука це найвищий рейтинг у його карєрі і, цілком зрозуміло, найкраще місце в рейтингу.
 

Великий ювілей великого театру

22 грудня до Центру культури і дозвілля йшло багато людей, аби вчасно зайняти місце на останню виставу видатного українського театрального режисера, уродженця м. Копичинці, Ореста Івановича Савки. «Зв’язкова генерала» - водночас і прем’єра автора, і заключний спектакль для копичинецького глядача. Крім виступу акторів, відбулась святкова частина, приурочена до 40-річчя творчої діяльності Копичинецького аматорського театру ім. Богдана Лепкого.
 

Молодь і «Вечорниці на Андрія»

З останнім місяцем року пов'язано багато свят, зокрема День Андрія, яке випадає на 13 грудня. З цим днем пов'язана значна кількість різноманітних звичаїв, обрядів і повір’їв, а також угадування майбутньої долі, ворожіння, ритуальне кусання калити. Маленьке відтворення духу святкування Дня Андрія бачила молодь Копичинців у суботу, 15 грудня, під час проведення у ЦКіД тематичної вечірки «Вечорниці на Андрія».

 

Ігор Пелих: “У школі я був далеко не подарунок”

Відомий тернопільський шоумен Ігор Пелих показав усім, як із провінційного Тернополя, маючи за собою три курси профтехучилища, можна вибитися в люди і стати відомим у столиці. Про його "Галопом по Європах" знають навіть діти. Сьогодні ж "Номер один" намагатиметься розкрити його особистість з іншої, приватної сторони.
 

Виставка до Дня Голодомору

Голод… Наше покоління не знає, що таке голод і за це потрібно дякувати Богу.
В четвер 22 листопада в школі-гімназії проходила виставка присвячена невинним жертвам Голодомору 1932-33рр. Особисто мене вона сильно вразила. Отож пропоную і вам переглянути світлини із виставки, які відображують кожний факт цього жахливого злочину.
 

”Кому Бог дає, той має ділитись із іншими”

Наталка Федорців, газета "Місто"
Чимало господинь, купуючи продукти на ринку, уважно приглядаються до людей, які їх продають. Закономірно, що охайна, щира жінка має більше шансів швидше продати сир чи сметану, ніж сварлива нечупара. Знайомі Павла Богоноса інколи жартують, що якби покупці знали його особисто, то й без того популярні „Копичинецькі ковбаси” взагалі неможливо було б застати на прилавках.

 

Патріоти ХХІ століття

ХХІ століття – це століття інформації та Інтернету. Якщо ти живеш у всесвітній павутині, тебе знають всі. От і Пашко вирішив розказати всім про своє рідне місто Копичинці, що знаходиться на півдні Тернопільської області, а також про те, як разом із багатьма однодумцями створив інформаційно-розважальний портал свого міста – www.kopychyntsi.com.ua

 

Андрій Підлужний: «Нічлава має два лиця»

Андрій Підлужний – професійний музикант, обдарований телеведучий і продюсер відомий насамперед гуртом «Нічлава». Також Андрія знають як ведучого «Хочу і буду» на каналі «1+1», як діда Андрона з «Молочних братів» на М1. Сьогодні він успішно продюсує декілька проектів на телеканалах «Сіті» і «Кіно», зокрема, конкурс телеведучих «STAR Сіті». Копичинцям ця людина є дуже близькою, так як назва його гурту походить від нашого озера. Зараз «Нічлава» надалі продовжує творити музику, останньою роботою є кліп з гуртом «Тартак» на пісню «Не кажучи нікому», написану спеціально до дня УПА. Цю прем’єру бачила і молодь Копичинців на «Козацькій вечірці».

 
Сторінка 33 з 37