Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

Культура

Книжкова ярмарка "Медвін"

Здається, наш сайт вже писав про схожі заходи у Львові. На цей раз свято книги відбулось у столиці – Києві. Дійсно, зайшовши у приміщення виставки, відчувається навіть запах інший – книжковий. Море книг різної тематики, тисячі, а, можливо і мільйони слів та букв містяться у них. Презентації, автограф-сесії та, власне, сам ярмарок – чудова подія для любителів головного джерела знань та інформації.

 

Рідна вишиванка в «Рідній хаті»

Сьогодні трохи раніше пішов з редакції, аби встигнути на зустріч з другом, який приїхав до Києва з робочим візитом. Крім того, вирішив провести йому екскурсію містом. Здибалися з Сашком біля глобуса на Майдані Незалежності. Затим вирішуємо піти кудись кави попити, але в якомусь скромненькому закладі – студенти ж, як-не-як...
 

Карматреш

Однією з головних подій весни у альтернативних колах став тур по Україні групи АННА, а у 8 найбільших містах, як то Київ, Львів та інші ще й ТОЛу. Багато з копичан вже відвідали даний концерт у Львові, я ж обрав столичну „імпрезу”.
 

Копичинецький театр популярний і в області!!!

П`ятого березня у Тернополі відбулась прем`єра добре знайомої копичанам вистави "Зв`язкова генерала". Пригадаймо попередній успіх наших акторів-аматорів і талановитого режисера 22 грудня 2007 року. Тепер усе відбувалося на професійній обласній сцені.

 

Чи потрібна місту книгарня?

Після недавньої публікації на сторінці міста ««Кобзар» без Кобзаря!» виникла дискусія навколо занепаду книжкової крамниці. Молодь беззаперечно хоче відновити літературне життя в Копичинцях і невдоволена тим, що за хорошими книжками доводить їхати десь-інде. Пропонуємо бліц-опитування, де ми поставили копичинецькій молоді такі запитання: «Чи потрібна місту книгарня? Чому? Які книжки хочете бачити на полицях?»
 

«Кобзар» без Кобзаря!

Колишній райцентр, осередок крайової інтелігенції, а зараз просто невеличке містечко Копичинці, ось уже більше десяти років залишається без книгарні. Магазин із патріотичною назвою «Кобзар», що колись гордо прикрашала фасад, просто перетворився у ще один промисловий, із невеличким відділом канцтоварів...
 

Шевченко житиме вічно

Сьогодні у нашому місті відбулась панахида приурочена дню смерті Великого титана України - Тараса Шевченка. О 12 годині біля його пам`ятника зібралось чимало людей.

 

Слава Великому Кобзареві!

«Тарас Шевченко, проживши лише 47 років, незчисленно зробив для українського народу. Бо саме він знав про українців найдужче», - вступним словом з біографії Т.Г. Шевченка розпочався концерт у ЦКіД Копичинців, 9 березня, присвячений Дню народження Великого Кобзаря. Тішить, що на вшанування прийшло багато містян, таки усвідомлюючи важливість пам’яті Тараса Шевченка.
 

Юрко Зелений: "Треба називати своєю мовою..."

«Виставляю на конкурс замінник слова “файл”», – заявив він «Телекритиці». І тут же по секрету додав: «Незабаром у мене відкриється іменка». Ще юнацьке захоплення музикою вилилося в Юрка Зеленого у... пошуки нових слів. Так з’явилися спочатку «дахівка», а потім «зголошення», «обіжники», «виднограї», «коштодавці» та багато-багато інших. Тож про українську мову та її розвиток, а також про патріотизм – бесіда «ТК» з автором «Новотвірничка», філологом-практиком з «ФДР Радіоцентру».
 

VJ Аня: "Мене жодна музика не дратує"

Музичний канал «MTV-Україна» приємно здивував чоловічу частину своєї аудиторії тим, що ведучими тут є переважно зовсім юні дівчата. Для прикладу, троє з чотирьох віджеїв розважальних програм перебувають лише на межі повноліття. «Телекритика» розмовляла з наймолодшою ведучою – студенткою економічного факультету, любителькою малювати, танцювати, співати та працювати на MTV – віджеєм Анею.
 
Сторінка 31 з 37