Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Реклама

Культура

17 січня – показ фільму "Поводир"

Показ фільму "Поводир, або Квіти мають очі» (англ. The Guide) — український історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору. Історична драма, 2014 рік, 122 хв. Показ відбудеться 17 січня у КЦКД (Будинок Культури) о 18.00. ВХІД ВІЛЬНИЙ! (Буде можливість пожертвувати гроші на розвиток КЦКД)


 

У Копичинцях лемки заспівали бандерівських колядок для переселенців з Луганщини

В місті Копичинці на Тернопільщині лемківська громада влаштувала справжнє свято вимушеним переселенцям. Близько 20 мешканців села Переможне з-під Луганська тепер живуть у великому будинку в Копичинцях. 

 

Так шукали дівчат у Львові хлопці з Копичинців в 1864 році

 

Оголошення із львівської газети 1864 року. Саме так шукали Копичинецькі хлопці дівчат :)

 

В Копичинцях встановили шопку із...сіна

 Працівники Копичинецького музею театрального мистецтва Тернопільщини потішили жителів нашого міста незвичним подарунком. На площі, перед Центром Культури і Дозвілля, з’явилась різдвяна шопка із… сіна. Фото цієї краси – далі.

 

Зовсім скоро вийде збірка поезії літературного збіговиська "Delirium" - "Не мовчімо"

Незабаром вихід збірки патріотичної поезії Літературного збіговиська "Delirium" - "Не мовчімо" В найкращих традиціях українського духу. Ми єдині, ми сила. Передмову до збірки написав відомий львівський поет, координатор літературно-дискусійного проекту "Дух Нації" Юрій Руф.

 

«Я гордий тим, що я такого роду»

Саме під такою назвою в Копичинецькій міській бібліотеці для дорослих відбулась творча зустріч з нашим земляком, поетом-піснярем, громадським діячем краю, автором поетичних збірок «Подільський жайвір», «Там, де Нічлави рідні береги….» , членом літературного об’єднання при обласній організації Національної спілки письменників України – Іваном Михайловичем Кушнірем. 

 

В Копичинцях продаватимуть випічку для допомоги воякам в зоні АТО

В неділю, 24 серпня, на площі перед Копичинецьким Центром культури і дозвілля відбудеться благодійна ярмарка домашньої випічки . Всі виручені кошти копичинецькі господині передадуть у фонд допомоги нашим воякам, котрі пербувають в зоні АТО. Запрошуємо всіх копичинчан приєднатися до благодійної акції, як в якості учасника, так і просто відвідувача. Ярмарка розпочнеться о 15.00год. Також цього ж дня, о 16.00 відбудеться патріотичний вечір-концерт " Єднаймося, свідомі українці!" на сцені Центру культури і дозвілля.

Дорогі земляки, приходіть! Не будьте байдужими, сьогодні треба бути патріотами не на словах, а на ділі!
 

 

Літературне збіговисько "Delirium" до Дня Незалежності

Душі загинувших Героїв, не завжди покидають нас, вони повертаються на землю і беруть нас під свою охорону.
Врешті ми починаємо виборювати незалежність України, але вона нам обходиться життями героїв.

 

Перемога у конкурсі "WikiDay"

Стали відомі результати конкурсу WikiDay, що проходив в рамках проекту “Вікіпедія” за програмою “Бібліоміст”. Журі визначилися з переможцями і ми з приємністю повідомляємо, що Копичинецька міська бібліотека для дорослих та її користувачі зробили свій внесок в розвиток української Вікіпедії.

 

«Відкриту ніч» провели у Копичинцях

З-поміж 23 майданчиків — від Чернівців на заході до Маріуполя на південному сході — національного кінофестивалю «Відкрита ніч — Дубль 17», котрий відбувся в ніч із 28 на 29 червня, єдиний на Тернопіллі був у Копичинцях. Від дев’ятої години вечора і до четвертої ранку на місцевому стадіоні одна за одною демонстрували півсотні короткометражок, котрі ввійшли до програми фестивалю. Тринадцять із них — «майданівські».

 
Сторінка 3 з 37