Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Культура

У неділю - презентація збірки поезії "Не мовчімо"

У неділю, 01.02.2015р. о 16.00 в приміщені Копичинецької міської бібліотеки для дорослих відбудеться презентація збірки традиційної української патріотичної поезії "Не мовчімо" літературного збіговиська "Delirium".

 

Вийшла з друку книга "Не мовчімо"

До уваги любителів літератури. Нещодавно вийшла з друку збірка традиційної української патріотичної поезії "Не мовчімо", літературного збіговиська "Delirium". Передумову до книги написав відомий львівський поет Ю.Руф. Отже, якщо вамне байдужа справжня українська патріотична поезія, яка пронизує словом наче кулею і влучає просто у серце читачу, то ця книга саме для вас.

Замовити книгу можна безпосереньо у одного із авторів – Володимира Ухача, написавши у соцмережі Вконтакті – https://vk.com/oskolochok.

 

17 січня – показ фільму "Поводир"

Показ фільму "Поводир, або Квіти мають очі» (англ. The Guide) — український історичний драматичний фільм режисера і сценариста Олеся Саніна, в основу сюжету якого покладено мандри Радянською Україною американського хлопчика та українського сліпого музики напередодні та під час Голодомору. Історична драма, 2014 рік, 122 хв. Показ відбудеться 17 січня у КЦКД (Будинок Культури) о 18.00. ВХІД ВІЛЬНИЙ! (Буде можливість пожертвувати гроші на розвиток КЦКД)


 

У Копичинцях лемки заспівали бандерівських колядок для переселенців з Луганщини

В місті Копичинці на Тернопільщині лемківська громада влаштувала справжнє свято вимушеним переселенцям. Близько 20 мешканців села Переможне з-під Луганська тепер живуть у великому будинку в Копичинцях. 

 

Так шукали дівчат у Львові хлопці з Копичинців в 1864 році

 

Оголошення із львівської газети 1864 року. Саме так шукали Копичинецькі хлопці дівчат :)

 

В Копичинцях встановили шопку із...сіна

 Працівники Копичинецького музею театрального мистецтва Тернопільщини потішили жителів нашого міста незвичним подарунком. На площі, перед Центром Культури і Дозвілля, з’явилась різдвяна шопка із… сіна. Фото цієї краси – далі.

 

Зовсім скоро вийде збірка поезії літературного збіговиська "Delirium" - "Не мовчімо"

Незабаром вихід збірки патріотичної поезії Літературного збіговиська "Delirium" - "Не мовчімо" В найкращих традиціях українського духу. Ми єдині, ми сила. Передмову до збірки написав відомий львівський поет, координатор літературно-дискусійного проекту "Дух Нації" Юрій Руф.

 

«Я гордий тим, що я такого роду»

Саме під такою назвою в Копичинецькій міській бібліотеці для дорослих відбулась творча зустріч з нашим земляком, поетом-піснярем, громадським діячем краю, автором поетичних збірок «Подільський жайвір», «Там, де Нічлави рідні береги….» , членом літературного об’єднання при обласній організації Національної спілки письменників України – Іваном Михайловичем Кушнірем. 

 

В Копичинцях продаватимуть випічку для допомоги воякам в зоні АТО

В неділю, 24 серпня, на площі перед Копичинецьким Центром культури і дозвілля відбудеться благодійна ярмарка домашньої випічки . Всі виручені кошти копичинецькі господині передадуть у фонд допомоги нашим воякам, котрі пербувають в зоні АТО. Запрошуємо всіх копичинчан приєднатися до благодійної акції, як в якості учасника, так і просто відвідувача. Ярмарка розпочнеться о 15.00год. Також цього ж дня, о 16.00 відбудеться патріотичний вечір-концерт " Єднаймося, свідомі українці!" на сцені Центру культури і дозвілля.

Дорогі земляки, приходіть! Не будьте байдужими, сьогодні треба бути патріотами не на словах, а на ділі!
 

 

Літературне збіговисько "Delirium" до Дня Незалежності

Душі загинувших Героїв, не завжди покидають нас, вони повертаються на землю і беруть нас під свою охорону.
Врешті ми починаємо виборювати незалежність України, але вона нам обходиться життями героїв.

 
Сторінка 3 з 37