Книгу – за грати

1121227467_prison.jpg

Останнім часом увагу суспільства все частіше привертають до проблем кримінально-виконавчої служби України. На жаль, нерідко громадськість отримує хибну інформацію про діяльність установ виконання покарань, не завжди громадські організації займають конструктивну позицію щодо вирішення проблемних питань. В непростих економічних умовах основна увага керівництва Департаменту спрямована на створення гідних умов утримання та забезпечення законних прав громадян, які тимчасово позбавлені волі. В цих обставинах важливою є благодійна допомога державних, громадських та релігійних організацій.

В Копичинській виправній колонії відбувають покарання за скоєні злочини переважно люди молодого віку. Значна частина із них до засудження вела відверто асоціальний образ життя. Дивно, але в наш час є молоді люди, які зовсім неграмотні, є такі, котрі не можуть пригадати, яку останню книжку вони прочитали поза рамками шкільної програми. І от в місцях позбавлення волі їм надається можливість звернутися до книг адже позбавлення волі має на меті на тільки покарання, але й виправлення і повернення у суспільство повноправного і здатного до самокерованої правослухняної поведінки громадянина.

Недавно колонію відвідали працівники Тернопільського обласного, Теребовлянського і Гусятинського районних центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Візит відбувся в рамках благодійної акції «Книгу – за грати» по поповненню бібліотечного фонду Копичинської ВК-112. Бібліотечний фонд колонії зріс на 200 екземплярів До речі, це не перша така акція, так 26 вересня цього року Гусятинським РЦСССДМ для колонійської бібліотеки вже було передано 100 книг.

Крім того психологами-спеціалістами проведено психологічне консультування засуджених. Адже не є таємницею, що перебуваючи в місцях позбавлення волі, людина фактично перебуває в екстремальній обстановці. Дуже важливо в таких умовах мати можливість поділитися з кимось своїми проблемами, переживаннями, адже засуджені обмежені в спілкуванні з рідними і близькими.

Exit mobile version