Концерт Slawomir Dobrzanski

У травні цього року Slawomir Dobrzanski прилетів з Америки у село Гадинківці (Тернопільщина) на могилу діда та провідати родичів. Ми побачили фото у фейсбуці і написали Славоміру. Виявилось, що це піаніст міжнародного класу. Він є професором гри на фортепіано в університеті штату Канзас і виступає як класичний виконавець по всьому світу.

9 жовтня Славомір завітає у Копичинецьку ОТГ, де на сцені Будинку Культури відбудеться благодійний концерт на роялі. Серед іншого, у програмі будуть виконані твори Ігоря Соневицького – відомого композитора з Гадинковець, що заснував Український Музичний Інститут у Нью-Йорку. Тому, запрошуємо усіх на музичний вечір, щоб поспілкуватися зі Славоміром та почути світову музику родом з нашого краю.

Квитки попередньо можна купити, написавши Андрій Патола або зателефонувавши йому: 0989182255. Також, квитки будуть реалізовувати Руслана Савка та Галина Штокал у Будинку Культури в Копичинцях. За погодженням виконавця, на виручені кошти громадською організацією Поруч буде придбано нове піаніно для музикантів Копичинецької об’єднаної громади.

АРХІВ НОВИН