Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама

УВАГА! ГРИП!

За повідомленням ЗМІ в Тернопільській області вже протягом тривалого часу лютує епідемія грипу. В Копичинцях та в районі ситуація не найкраща. Школи закриті на вимушені канікули як мінімум на один тиждень. А також, пролунала інформація по радіо, що сьогодні з 14.00 по 16.00 буде здійснення покроплення території Гусятинського району зокрема і Копичинців за допомогою повітряних засобів. Просьба не виходити без причини на вулицю в ці години! І взагалі, їжте часник, цибулю, сало та пийте гарячий чай з лимоном ;)

Спонсор допису: Ви не курите та ведете здоровий спосіб життя? Вам обов'язково потрібна соковыжималка, для отримання вітамінів та поживних речовин. Детальніше дивіться на сайті http://www.ukrshops.com.ua/


Коментарі:

Коментарі  

 
#26 pashko 01.11.2009, 23:26
Ненадовго здорово. Бо прийдеться йти на пошту платити за інтернет, а не заразитися можна буде тільки хіба в... скафандрі.
Цитата
 
 
#25 Boduk 01.11.2009, 21:29
Свинячий грип добре вже насвинячив і хтозна скількох викосить за собою. Цей вірус за прямою аналогією співпадає з так званою "іспанкою", що вирувала у світі у 1918 році, в останній рік Першої світової. Вона також мала форму А Н1N1. Симптоми хвороби ті ж. Тоді лише за перші 25 тижнів епідемії померло 50 млн людей! На початку ХХ ст, а ще й після війни планета й так була не густо населена, а шляхосполучення і комунікації менш розвиненими.
Такшо, люди, тримайтеся!
І ось настала мить, коли спілкуватись через інтернет стало дійсно здорово!((
Цитата
 
 
#24 Олександр1 01.11.2009, 00:28
Привіт, я с Камянця, у нас тут всі шукають інформацію тро Тернопіль, прямо істерія починається :sad:
Цитата
 
 
#23 Zori__ 31.10.2009, 01:48
Цитую ААА!! ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!:
Цитую Zori__:
В США лікують Tamiflu та Relenza

Вишлете по ящичку?

Ви думаєте, що я б не післала людям трошки того лікарства? Жаль, бо його можна купити по рецепту тільки хворим на A H1N1. У мене також нема на це ліцензії лікара або фармацевта.

Щоб зупинити цю зловісну епідемію - необхідно уряду забезпечити населення ваксинами. Я переглянула відіо з youtube.com, де лікар Бурaк Н.Т. з бучацької лікарні розповідає про вірусну ситуацію в області. Вона там таке наговорила , що не дивно, чому паніка серед народу. Навпаки, щоб не губити час- зразу необхідно звертатися до лікарів, а не займатися самолікуванням. Проте можливо, що у неї тоді було мало інформації про тип грипу.

P.S. залишатися з добрим гумором завжди краще, бо стрес та тяжкі переживання тільки послаблюють імунітет.
Цитата
 
 
#22 ААА!! ЦЕ ПРОСТО ЖАХ! 31.10.2009, 00:02
Цитую Zori__:
В США лікують Tamiflu та Relenza

Вишлете по ящичку?
Цитата
 
 
#21 Яz 30.10.2009, 23:20
Цитую Zori__:
1.Людина не заражається A H1N1 від свині чи свинячого м'ясa. Адже цей вірус, скоріше всього був створений в лабораторних умовах.
2. Для чого зразу винити заробітчан? Цей вірус могла завести люба людина.

люба людина, що була за кордоном! в тернопільську область привіз вірус чоловік, який перевозив заробітчан з Росії в Україну і навпаки
Цитата
 
 
#20 Яz 30.10.2009, 23:19
Цитую Юля володимирівна:
ВОНА ПРАЦЮЄ !!!!
ВОНА — ЦЕ ЕПІДЕМІЯ :sad:

:D :D :D :D :D :D сучка з косою
Цитата
 
 
#19 Юля володимирівна 30.10.2009, 22:37
ВОНА ПРАЦЮЄ !!!!
ВОНА — ЦЕ ЕПІДЕМІЯ :sad:
Цитата
 
 
#18 Zori__ 30.10.2009, 21:14
1.Людина не заражається A H1N1 від свині чи свинячого м'ясa. Адже цей вірус, скоріше всього був створений в лабораторних умовах.
2. Для чого зразу винити заробітчан? Цей вірус могла завести люба людина.
Цитата
 
 
#17 Zori__ 30.10.2009, 21:02
В житті я зіткнулася лише з одним випадком, коли 12-ти річний син моєї знайомої захворів на "свинний грип" три тижні тому. У хлопчика була висока температура; не міг їсти; був весь синій. Лікар дав йому, здається, Tamiflu. За тиждень хлопчик виздоровів і пішов до школи. Хворіла також і його родина, тільки не в такій важкій формі. Мама хлопчика розповідала, що перед тим, коли він заразився на цю недугу, перехворів на інший вірус.
Не всі випадки є смертельні, іноді можна перебороти цей вірус і без антибіотиків( все залежити від імунітету). В США лікують Tamiflu та Relenza( саме найкраще, коли ці лікарства почати приймати до 48 годин після появи симптонів). Дуже добре, коли дістати щеплення від цього вірусу, яке починає захищати після 8-м днів. Ваксина не є 100% безпечна, проте це хоть якийсь захист.
Сама тяжка або фатальна форми захворювання проходить у : вагітних жінок; людей , які щойно перенесли інші вірусні захворювання; курців , хворих асмою, діабетом, із хворою печінкою; старих людей aбо до 24-х років.
Одна надія, щоб тільки скоріше поступили лікарства та допомога хворим.
Цитата
 

Додати коментар