Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 47 гостей на сайті

Реклама

Міф №3 "Сухий закон користі не приносить"

21.jpgКоли про це заходить мова в засобах масової інформації, нас невтомно переконують: сухий закон ніде ніякої користі не приносив і принести не може. У США його свого часу ввели, але швидко відмовилися через неефективність. У Росії теж, кажуть, було введено сухий закон, «але довго не протримався, тому що користі від нього не було. Стали більше гнати самогон (насправді обсяг самогоноваріння не збільшився з вини закону!), збільшилася контрабанда алкоголю з-за кордону», і т.д.

 

Якщо алкогольна мафія не соромлячись бреше, коли мова йде про алкоголь і тютюн, то в питаннях про сухий закон вона перевершила сама себе. Немає такої неправди й дискримінації, яку б усі вороги тверезості не поширювали з приводу сухого закону 1914-1928 рр. або Указу Уряду від 1985 р. «Про подолання п'янства й алкоголізму». А все це тому, що сухий закон мав настільки великий оздоровлюючий вплив, що вся мафія перелякалася. Спочатку вона строго замовчувала це питання, а коли замовчувати стало неможливим, стала обливати його брудом, застосовуючи свій улюблений метод безпардонної брехні.

Не меншої дискримінації піддався й Указ Уряду 1985 р. про боротьбу з п'янством й алкоголізмом, не кажучи про те, що з приводу цього закону ні радіо, ні телебачення не надало слово тверезникам, вони непрямо робили все, щоб скомпрометувати його.

Розпускалися неправдиві чутки, нібито люди стали більше вживати самогон і сурогати; нібито виникли перебої із цукром, тому що з нього стали гнати самогон; що стали рубати виноградники; за горілкою виникли черги, що ганьблять країну... Особливо плакалися про те, що з вини цього Указу країна за п'ятирічку недоодержала в бюджет більше 30 мільярдів рублів.

Насправді за статистикою ніякого збільшення вживання цукру в ці роки не було. Не за чутками, що розповсюджувалися алкогольною мафією, а за статистичним даними, самогон стали гнати менше, отруєнь сурогатами стало менше.

Що ж стосується черг, то їх алкогольна мафія створювала спеціально. Скоротивши продаж горілки на 20-30%, кількість магазинів, що торгували горілкою, скоротили в 10 разів, чим і були викликані ці черги, які спеціально знімали й показували по телевізорі.

Дійсно, у бюджет за п'ятирічку, надійшло коштів менше на 39 мільярдів. Але якщо врахувати, що кожен карбованець, отриманий за алкоголь, несе 4-5 карбованців збитку, то це означає, що ми зберегли країні 150 мільярдів. Серед цінностей, які ми одержали від недопитого алкоголю, неоціненний прибуток — мільйони врятованих життів, народжених здоровими дітей.

Підкреслимо особливо: жодна заборонна система не була скасована з вини населення. У країнах, уряди яких відстоювали її й вели непримиренну боротьбу з порушниками, вона витримала випробування часом. Мусульманське населення арабських країн (Лівія, Іран, Саудівська Аравія тощо) друге тисячоріччя живе тверезо й не збирається скасовувати сухий закон.
Спонсор допису: Бажаєте зробити ремонт у квартирі чи будинку і не знаєте з чого почати? Спробуйте купити пластиковые окна киев, за доступними цінами


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #9 bigfan 01.12.2008, 17:59
Цитую Robingad:
на алкоголі і цигарках будуються бюджети держав,,,,
в нас ні
Цитата
 
 
#8 Дьома 29.11.2008, 23:06
:lol: можливо і так, але це все не настільки доступно як в нас. В нас нажаль немає порядку, та ще й рекламою алкоголю і тютюну повсюди!
Цитата
 
 
#7 Robingad 29.11.2008, 22:09
на алкоголі і цигарках будуються бюджети держав,,,,
Цитата
 
 
+1 #6 bigfan 29.11.2008, 19:14
Прибутки йдуть в одну кишеню, а видатки з кишені держави
Цитата
 
 
#5 Тризуб 29.11.2008, 15:18
а ти знаєш які ми одержуємо збитки через алкоголь? і то не в порівнянні з тими "прибутками"
Цитата
 
 
#4 pashko 29.11.2008, 15:01
Цитую Тризуб:
О, файно сказав.


та бо то правда.
Цитата
 
 
+2 #3 bigfan 29.11.2008, 14:41
В нас прибутки від реклами алкогольних виробників думаю посідає перше місце, плюс акзис, податки. Через це сухий закон зараз нікому не вигідний.
Цитата
 
 
#2 Тризуб 29.11.2008, 11:20
О, файно сказав.
Цитата
 
 
#1 pashko 29.11.2008, 02:15
Алкоголь - це найбезглуздіша річ, за яку ми платимо гроші. Платіть краще за життя, а не давайте щоразу хабаря смерті.
Цитата
 

Додати коментар