Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Міф № 1 "Малі дози нешкідливі"

mif001.jpgДля алкоголю не існує нешкідливих доз, як і для будь-якого іншого наркотику — морфію, героїну — призначуваних лікарями тільки у виняткових випадках і на короткий строк, тобто на 1-2 дні. Інакше, як і від алкоголю, виникне наркотична залежність, людина стане наркоманом і не зможе жити без наркотику, прирікаючи себе на загибель.

 

Розмови про «помірні» дози й «культурне» винопиття — це пастка для простаків. Всі питущі й усі алкоголіки починали з «помірних» доз й «культурно» пили, а кінчали в психіатричних лікарнях або на цвинтарі на 20 років раніше відведеного їм строку. Крім того, після прийому навіть невеликих доз алкоголю виникає примарне почуття задоволення, так звана ейфорія, що дуже часто має несприятливі наслідки як для самої людини, що випила, так і для оточуючих. У дослідах академіка І. П. Павлова встановлено, що після прийому малих доз алкоголю рефлекси зникають і відновлюються лише на 8-12 день. Крім того, учені встановили, що при самому «помірному» споживанні алкоголю, уже через 4 роки в питущих виявляється зморщений мозок в 85% випадків.

 При виконанні мозком більше складних і більше важких завдань вплив «малих» доз спиртних «напоїв» позначається сильніше, ніж при виконанні простіших. При цьому вони не тільки знижують працездатність, але й зменшують бажання працювати, тобто пропадає імпульс до праці, і питущі стають нездатними до систематичної роботи. Звичайно, якщо людина вип'є невелику дозу слабкого вина, наступного разу таку ж дозу вип'є через два-три місяці або через півроку, шкода буде порівняно невеликою. Але не слід думати, що вплив малих доз чимсь якісно відрізняється від загальних механізмів впливу алкоголю на організм.

Прийом алкоголю навіть у невелиій дозі позбавляє людину здатності правильного орієнтування, у неї виникає зайва самовпевненість, не забезпечена вмінням і досвідом, і вона значно частіше, ніж твереза, попадає в халепу. Як же можна вважати навіть малі дози алкоголю нешкідливими, якщо вони в усіх без винятку випадках потенційно шкідливі й небезпечні і, якщо навіть не привели до катастрофи зі смертельним результатом, то багатьом принесли страждання?

Спонсор допису: Не вживаєте алкоголь та всіма способами боретесь за власний здоровий організм? Тоді дізнайтесь про інгалятор Небулайзер Дельфин, та будьте ще здоровішими


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 pashko 17.11.2008, 19:08
Останнім часом взагалі не прихильний до алкоголю. Не п*ю і почуваюсь приблизно так, як писав у попередніх коментарях Speaker_Vova. Життя і без того прекрасне та веселе! Хоча вино домашнє питиму, без спирту, але, звісно, тільки в міру, щоб потім не було "последствий" :)))
Цитата
 
 
#11 bigfan 17.11.2008, 16:35
От не знаю. Випити при нагоді за вечір 100-150гр. гарного домашнього вина люблю, тай на вихідних від пива не відкажусь. То що, виходить я приречений стати алкашом, спитися, якщо при цьому я спортом займаюсь не менше від вас, а скоріш за все і більше. :-* Як кажуть Гадюкіни "Через радіацію, пити маєм рацію". Головне знати міру
Цитата
 
 
+3 #10 Speaker_Vova 17.11.2008, 00:20
багато хто з користувачів місцевого сайту неодноразово бачили мене в супер-сп'янілом у стані. проте хочу сказати, шо сьогодні я це все відкинув і активно займаюсь спортом і не тільки. і хочу сказати шо алкоголь (пиво, вино, горілка) - вони ніколи не допомагали організму. з точки зору кримінальних правовідносин левова частка злочинів вчинялися у стані алкогольного сп'яніння. Краще кожного ранку віджиматися від підлоги і бігати певний кілометраж через день і ви погляните, шо пиво, горілка, вино - це не для мене. Ніщо так не заспокоює, як втома після довготривалого зайняття спортом
Цитата
 
 
+4 #9 Дьома 16.11.2008, 23:56
я от цього не розумію. Як це можна пити пиво, бо це модно. П'ю пиво бо мені смакує, коли не смакує не п'ю
Цитата
 
 
+2 #8 IRo 16.11.2008, 21:41
Гарна стаття!тре ще додати,що в людини з вживанням допінгу,серед яких є алкоголь,блокую ться верхні енергетичні центри-зв"язоз з Творцем,що призводить до руйнації людини врешті.Але кому до того діло коли модно пити пиво? :sigh: Але немає зв"зку із Творцем-немає й його захисту.Ось так
Цитата
 
 
+2 #7 Емілі 16.11.2008, 20:00
хороша стаття (як і книжка, віддам - обіцяю ;-) ))) Діє прямопротилежно , ніж маса реклами-зомбува ння ЗМІ, але в кінцевому результаті кожен особисто вирішує вживати йому алкоголь чи ні. І тут не допоможуть ні чиїсь переконання, вплив, ні сухий закон), тільки власне усвідомлення. І то не самообман :roll:
Цитата
 
 
-1 #6 polkovnik 16.11.2008, 19:45
«культурно» пили, а кінчали в психіатричних лікарнях або на цвинтарі :lol: :lol:
Цитата
 
 
+1 #5 Тризуб 16.11.2008, 18:36
В дечому є сіль брате.
Цитата
 
 
+1 #4 окадемік павлов 16.11.2008, 18:19
Поп'ячся, занудний, не коЛЛе :P
І я чомусь впевнений, що і нікому іншому не колотиме. А задумуватись над статтею будуть ті, до кого вона не адресована - ті, хто веде здоровий спосіб життя і переживають за долю своєї нації. А пропитому-проку реному бидлу (таким, як я) ця гнила писанина - попри мешти, та і особливо нема чим задумуватись - під впливом магнітних аномалій, спричинених трьома абібосівськими смужками на кЕпці, мозкоподібна спиртовмісна субстанція атрофувала.
П.С. Ти піська, ти чого в Копита не приїхав? Га?, питаю!
П.П.С. "зморщений мозок" і рефлекси, що "зникають і відновлюються лише на 8-12 день" вьили наповал. Перекладай ісчо :P
Цитата
 
 
#3 Тризуб 16.11.2008, 17:20
ну ну, правда очі колле , брате?
Цитата
 

Додати коментар