Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 32 гостей на сайті

Реклама

Здоров'я

УВАГА! ГРИП!

За повідомленням ЗМІ в Тернопільській області вже протягом тривалого часу лютує епідемія грипу. В Копичинцях та в районі ситуація не найкраща. Школи закриті на вимушені канікули як мінімум на один тиждень. А також, пролунала інформація по радіо, що сьогодні з 14.00 по 16.00 буде здійснення покроплення території Гусятинського району зокрема і Копичинців за допомогою повітряних засобів. Просьба не виходити без причини на вулицю в ці години! І взагалі, їжте часник, цибулю, сало та пийте гарячий чай з лимоном ;)

 

Здоров'я - це сила, здоров'я – це клас!

img_2373_sm.jpg6 березня2009р. в Копичинецькому дитячому садочку „Барвінок” в старшій групі №2 було проведено спортивне свято під гаслом „Здоров”я - це сила, здоров”я – це клас!”. У змаганнях взяли участь дві команди: Хмаринка та Сонечко. Відповідно і одяг учасників був блакитно-синього та жовтого кольору. Діти дуже старалися у кожному конкурсі, бо їх оцінювало об”єктивне журі у складі: Шлюсар Г.І. –завідуюча дитячого садка, Когут О.М. та Худьо О.Р. Вони побажали дітям завжди залишатися такими зібраними, уважними, пильними і спритними!

 

Вплив тютюну на здоров’я дітей

t15.jpgЯкщо паління тютюну настільки різко впливає на організм дорослого, то стає зрозумілим, що на дитячий організм його дія ще більш згубна.З метою вияснення, наскільки для дитини шкідливою є дана звичка в американських школах піддали ретельному вивченню 22 000 дітей, обох статей.

 

 

 

Міф №5 "Алкоголь зігріває, допомагає при застуді"

pd_wine_070522_ms.jpg

Часто можна почути, ніби то горілка зігріває; гарна порція вина - і грипу наче й не було.

Незважаючи на те, що алкоголь дійсно є джерелом енергії, процес взаємодії цієї енергії з нашим тілом набагато складніший, ніж просто отримання калорій. Якщо б це було так, то люди, що вживають алкоголь, були б значно повнішими, ніж непитущі. Алкогольні калорії не живлять і не зігрівають організм (на відміну від такої ж кількості калорій, отриманих, скажімо, з вуглеводів), а спалюються без користі, а часто і руйнуючи при цьому організм. 

 

Міф №4 "Алкоголь - продукт харчування"

a09.gif

Всі ми з народження звикли до того, що цим «продуктом» завалені прилавки всіх гастрономічних магазинів. Більш того, будь-який спекулянт може безкарно продавати його о будь-якій годині дня й ночі.

 

Міф №3 "Сухий закон користі не приносить"

21.jpgКоли про це заходить мова в засобах масової інформації, нас невтомно переконують: сухий закон ніде ніякої користі не приносив і принести не може. У США його свого часу ввели, але швидко відмовилися через неефективність. У Росії теж, кажуть, було введено сухий закон, «але довго не протримався, тому що користі від нього не було. Стали більше гнати самогон (насправді обсяг самогоноваріння не збільшився з вини закону!), збільшилася контрабанда алкоголю з-за кордону», і т.д.

 

 

Міф №2 "Випити на свято — споконвічна традиція"

558.jpgБагато людей люблять повторювати, що наш народ завжди пив, п'є й буде пити. І дуже рідко комусь спадає на думку ідея перевірити цю «істину».  Насправді вік цієї «традиції» - не більше одного-двох століть. Звертаючись до історії слов'янських народів, до XVI століття ми взагалі не знайдемо слідів масового споживання алкогольних виробів.

 

 

Міф № 1 "Малі дози нешкідливі"

mif001.jpgДля алкоголю не існує нешкідливих доз, як і для будь-якого іншого наркотику — морфію, героїну — призначуваних лікарями тільки у виняткових випадках і на короткий строк, тобто на 1-2 дні. Інакше, як і від алкоголю, виникне наркотична залежність, людина стане наркоманом і не зможе жити без наркотику, прирікаючи себе на загибель.

 

Пласт - загартування й розвиток!

 

Пласт – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

 

Харчуємось у фаст-фудах...

Ніколи не забуду ті часи, коли школярі, приїжджаючи на екскурсію до столиці, впершу чергу відвідували славнозвісні «музеї» американських фаст-фудів – „Макдональдзи”. Сьогодні цим закладам складають конкуренцію чимало подібних ресторанчиків-„забігайлівок” у Києві.

 

 
Сторінка 2 з 2