Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 95 гостей на сайті

Реклама

Здоров'я

У Копичинецькій лікарні новий реанімобіль

 За сприяння Товариства Червоного Хреста та Технічного Союзу м. Зонтгофен, за фінансової підтримки Копичинецьких підприємців, жителів м. Копичинець та навколишніх сіл Копичинецька районна комунальна лікарня отримала сучасний реанімобіль для надання невідкладної медичної допомоги. Наявність такого автомобіля дасть можливість значно поліпшити якість обслуговування хворих. Автомобіль швидкісний, обладнаний необхідною сучасною апаратурою.

 

"Повернення до життя"

 Як повідомляє Копичинецьке "Братство Тверезості", Митрополича підкомісія УГКЦ "За тверезість життя" запрошує людей, котрі хочуть позбутися алкогольної залежності до участі в оздоровчій 10-ти денній терапевтичній реабілітації "Повернення до життя" з 3 по 13 липня 2011 р. Б. довідки за телефоном 098-552-95-13 (прохання телефонувати в робочі дні з 10 до 17 год.)

 

Флюорографічний автобус в нашому місті

Кращим методом своєчасного виявлення початкових форм туберкульозу є флюрографія. Кожен громадянин віком старше 14 років зобов'язаний пройти раз на рік флюрографічне обстеження, яке зовсім не шкідливе для здоров'я. В осіб, що ухиляються від обстеження, нерідко виявляють запущенні форми хвороби, які важко піддаються лікуванню. В м. Копичинці автобус з флюорографічною установкою буде з 16.05.2011р. по 18.05.2011р. Просимо безвідказно і в короткий термін перевірити стан свого здоров'я (безкоштовно). Виявленні хворі будуть безкоштовно дообстежені та отримають необхідну медичну допомогу.

 

Хоптян пообіцяв «відірвати» для Копичинецької лікарні сто тисяч гривень

Сьогодні Копичинецька районна лікарня отримала нове медичне обладнання, повідомляє газета "За збручем" Це стало можливим завдяки благодійному фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд». Керівник організації Пітер Регер власноруч передав медзакладу усі необхідні папери. 

 

Копичинецькій лікарні подарують рентген-обладнання

 «Область зацікавлена в реалізації проектів, спрямованих на вирішення питань оснащення наших медичних закладів, надання допомоги людям з особливими потребами», - таку думку висловив сьогодні Валентин Хоптян, під час зустрічі із представниками благодійного фонду «Гуманітарна допомога міста Білефельд». 

 

З грозою не жартують

Вчора ввечері, точніше приблизно 23:30 в нас в місті стало помітно, що наближається сильна гроза. Спочатку почалося все с того, що було видно спалахування, а це наближалась буря. Приблизно через 40 хвилин, стало все близько і моторошно.
Близько першої години можна вже спостерігати в небі цікаве явище природи – блискавку. Блискавка — електричний розряд між хмарами або між хмарою і землею. Моя цікавість перемогла і не зміг пропустити таке, тому майже до третьої години ночі сидів у вікні. Було цікаво і трохи страшнувато. Ось і тепер надумав пошукати і написати про правила поведінки під час грози!

 

У кожного з них залишається надія

богдан ониськівДо Копичинецької лікарні  ми завітали разом з начальником  головного управління  охорони здоров'я  облдержадміністрації  Богданом Ониськівим минулого тижня. І про сателітне  відділення  гемодіалізу, яке діє тут ось уже  майже  рік, хотілося, звісно, написати в оптимістичних нотах. Адже медики, інженерно-технічний  персонал, адміністрація закладу, зрештою, влада, роблять  усе для  надання  ефективної допомоги своїм  пацієнтам. Якби не тривожна  статистика...

 

Придбали обладнання

Відтепер із різноманітними легеневими ускладненнями в районних лікарнях боротися буде легше. Радісною новиною поділився голова обласної організації «Батьківщина» Василь Деревляний: нині вже є сертифікати на отримання 10 апаратів штучної вентиляції легень. Вартість одного апарата — 194 тисячі гривень.

 

Що потрібно знати про каліфорнійський грип?

 Незважаючи на різні версії появи вірусу в Україні, все таки люди гинуть і це безперечно печально. Але мабуть ще більшої шкоди робить паніка, котра оселилась в душах людей. Воно й не дивно, жодних заходів по інформуванню населення я не бачив. Та й не дивно, навіщо тратити гроші на профілактику, якщо вибори на носі? Ну це вже відхилення від змісту. Отже що потрібно знати про грип типу А/H1N1 читайте далі. І пам'ятайте, спасіння утопаючих справа рук самих потопаючих!

 

Як «свині» про грип брешуть

 Бурхлива пандемія в Україні, викликана буцімто різким поширенням вірусу так званого «свинячого» грипу, є нічим іншим, як брудною політтехнологією одного і з головних кандидатів на крісло президента країни. Ті свині, які нас годують, аж ніяк не винні. Втім, не спишіть міняти назву інформаційної пандемії, адже її затійників інакше, як «свинями», – не назвеш.

 
Сторінка 1 з 2