Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Як безкоштовно отримати інвалідний візок

Про обласну громадську організацію «Самодопомога», що в Тернополі поблизу технічного університету, ми довідалися з телепрограми TV-4. У ній ішлося про те, що саме там можна без проблем і безкоштовно отримати інвалідний візок. Не зовсім повірили, але звернулися, бо мій старий візок зламався, а я після інсульту не можу самостійно пересуватися.

Моя похресниця, побувавши в «Самодопомозі», була вражена чуйним, уважним ставленням людей, котрі там працюють. Вони на підставі копії інвалідного посвідчення і заяви за чотири дні привезли нам візок французького виробництва, про який я і мріяти не могла. Ще й просили передати всім, хто потребує одягу, памперсів для хворих, візків дорослих і дитячих, щоби зверталися в «Самодопомогу». Саме з цією метою я і розповідаю про організацію, бо на собі переконалася, що вона працює не для галочки, а реально полегшує життя інвалідів.

Щиро дякую добрим людям із «Самодопомоги», її засновникові й головному меценатові Зіновію Щепановському, голові Віталію Семенюку. Нехай Господь посилає їм та їхнім рідним міцне здоров’я і славну долю.

Ірина ЧЕРНИШ.

м. Копичинці Гусятинського району.

«Вільне життя плюс», №74 (15082) від 16.09.2009 р. 

Спонсор допису: Бажаєте пересуватись по місту із комфортом? Замовте киев лимузин, та виглядайте ефектно


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #1 Місько Кечор 16.11.2011, 21:29
У Тернополі наш офіс розташований за адресою: вул. Б. Хмельницького, 2/2, тел. 52-50-87. Окрім того, в чотирнадцяти районах є представники «Самодопомоги». Їхні контактні дані можна знайти в Інтернеті за адресою www.samodopomoga.ko.te.ua. Наша організація надає краянам-земляка м безкоштовну юридичну допомогу.
Цитата
 

Додати коментар