Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама

Висловлюємось вільно - ідентифікуємось добровільно!

За короткий період на сайті розгорнулась широка дискусія з приводу свободи слова. Мається на увазі вільне висловлювання в коментарях. Кому дозволити коментувати і на яких підставах? Було написано декілька статей, на які надійшло багато коментарів. Думки і бажання розходяться, тому вирішив і собі втрутитися в дискусію, бо не все з запропонованого адміністраторами даного ресурсу вважаю потрібним.

 

Думаю не варто заставляти відвідувачів ідентифікуватися на тих умовах, які запропонував Пашко, тому що це призведе до зменшення відвідуваності та занепаду сайту. Звичайно, порядок повинен бути . Треба стимулювати бажання користувачів до більшої відкритості та надання своїх даних під час реєстрації. Але без примусу. Тобто на сайті дозволити коментувати всім, але ідентифікованим користувачам надавати переваги. Наприклад, вимоги до висловлювань цих користувачів ставити мінімальні: не вживати нецензурної лайки в своїх коментах, а все решта, типу образа гідності і таке інше, нехай буде на їх совісті. Натомість висловлювання анонімів піддати жорсткому модеруванню.

Для більшої ефективності адміни можуть надати право людям з коректно зареєстрованих користувачів даного сайту права модераторів, що також буде додатковим стимулом для більшої відкритості і буде допомогою нашим адміністраторам порталу. Такі умови не повинні нікого образити, а навпаки - надається право вибору і свобода дії. Надіюся, мої пропозиції стануть у нагоді і будуть взяті до уваги. Тому, що вважаю сайт потрібним для міста в цілому і для кожного жителя зокрема. Бажаю успіхів!
 

Спонсор допису: Піклуєтесь про власне здоров'я і самопочуття? Тоді дихайте чистим повітрям! Купіть озонатор gl-3188 - це ще один крок до здоров'я


Коментарі:

Коментарі  

 
#7 Дьома 17.05.2010, 15:37
наразі все як було так і лишилось. всі пишуть, як і писали, єдине що додали правила і можливість скаржитись адміністраторам ....
Цитата
 
 
#6 pashko 17.05.2010, 15:35
Цитую Сіра Потвора:
тут прохання у надто радикальній формі звучали... :o


радикальній, але не надто.
Цитата
 
 
#5 Сіра Потвора 17.05.2010, 15:27
тут прохання у надто радикальній формі звучали... :o
Цитата
 
 
#4 pashko 17.05.2010, 14:55
Цитую Сіра Потвора:
хм, як не приховує то скаже хто вона. навіщо примушувати??? :o


хтось когось примушував?
прохання і примушення - зовсім інші речі.
Цитата
 
 
#3 Сіра Потвора 17.05.2010, 14:46
хм, як не приховує то скаже хто вона. навіщо примушувати??? :o
Цитата
 
 
#2 pashko 17.05.2010, 12:59
і я про то, Дьома.
Цитата
 
 
#1 Дьома 17.05.2010, 12:20
і справді, людина, яка думає що пише і повністю відповідає за свої слова навіть в інтернеті переважно не приховує своєї особи. навіщо їй то?
Цитата
 

Додати коментар