Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 30 гостей на сайті

Реклама

Трохи про Harlem Shake

Останнім часом світом ходять флеш моби і інтернет-меми. Якщо хтось думає що це щось нове і ненормальне то глибоко помиляється. Хто служив в армії, знає, що таке ходити строєм "паровозиком". Бувші студенти, як на лекціях нудного викладача всі дружно гуділи із закритим ротом. Захист Гостинного двору в Києві, блокування Верховної Ради, рух "Стоп, хам", "Я ненавиджу Укравтодор" це все прояви того, що тепер називається флеш-моб і інтернет-мем.

Що таке Гарлем Шейк, думаю, не знають хіба що шпаки, які щойно прилетіли з теплих країв. Ось що пише про цей веселий мем Вікіпедія: "Harlem Shake (буквально перекладається з англійської як Гарлемський струс) — інтернет-мем, що виник в результаті популярного відеоролика, завантаженого 2 лютого 2013 року на YouTube, п'ятьма австралійськими підлітками.[1] Ролик зібрав ~ 2,5 мільйонів переглядів за перший тиждень. Відразу після цього в інтернеті з'явилися десятки наслідувальних роликів. Вважається, що це перший інтернет-мем, який став не менш популярним, ніж Gangnam Style, який довгий час утримував свої позиції у 2012 році[2]. А за даними станом на 13 лютого, сумарна кількість переглядів роликів Harlem Shake перевищує десятки мільйонів переглядів[3]... Суть танцю полягає в тому, що в перші 14 секунд ролика танцює одна людина в головному уборі (зазвичай шоломі або масці), тим часом інші люди зайняті рутинною роботою, після чого всі люди в костюмах (або без) танцюють чи роблять хаотичні рухи, приймаючи незвичайні пози. Ролик триває завжди ~30 секунд." ХТОСЬ ЩОСЬ кримінального тут побачив? А ось що розказує про це український телеканал ICTV.

Навіть сам ЮТюб на цей мем відреагував таким чином: Цей чудернацький кліп роблять усі, кому не лінь - і пасажири рейсового літака, військові норвежської армії, студенти канадського коледжу. І навіть учні Копичинської школи. Але, як це не дивно спостерігати, жителі країни, яка хоче йти в Європу, часами показують дрімучу зашореність. містечковість. В авральному порядку були сповіщені батьки виконавців цього кліпу, шкільне керівництво зафонтанувало певними погрозами. Що це? Я сприймаю цей танець-кліп як виклик закостенілій свідомості міщан, традиційним методам позашкільного виховання. Світ змінився, в ньому важко живеться старим системам поглядів, заснованих ще у довоєнний час. Діти на це реагують своєрідно. А що на це дорослі. Реагують очікувано, в дусі совкових сценаріїв. Хочете мати креативне молоде покоління? Не будете мати, бо це покоління всіляко, несвідомим способом отруюється дустом небажанням жити в ногу з часом, з всім світом, а не тільки Гусятинським повітом.

Для одних і тих же ж осіб Гарлем Шейк став образом чого страшного, але в той самий час щиро бавиться під не дуже інтелектуальні пісні Дзідзя, приводячи з собою діточок, що заледве навчилися говорити. Що це? Подвійна мораль?

Дітлахи вирішили записати кліп з цим злощасним Гарлем Шейком. Самі зрежисерували, самі зняли, самі зкомпілювали кліп, синхронізували звук. Цікаво, чи хтось з критиків цієї самостійної роботи учнів знає чи вміє це робити?

В підтвердження моїх вище сказаних слів, запрошую завтра прийти на святковий концерт з дня народження Т.Г.Шевченка - ви там побачите те, що бачили сто і більше раз. Але мало побачите молоді. Бо в цей час ми її втрачаємо. Під звуки Гарлем Шейк....


Коментарі:

Коментарі  

 
-2 #46 Scutum 15.03.2013, 17:15
Цитую Сандра:
Чому одні коментарі видаляють , а інші залишають. Шановний адміністраторе чим ви керується при видаленні коментарів??

Був донедавна такий термін як "повага до старших". А ще, шановна Сандро, був такий морально-психол огічний механізм як совість - феномен емоційний, котрий виявляв себе через негативні переживання, самодокори, через тривожність і закло­потаність людини моральністю і гуманністю своєї поведінки. Запитайте старших людей. Вони вам розкажуть.
Цитата
 
 
#45 Сандра 15.03.2013, 16:32
Чому одні коментарі видаляють , а інші залишають. Шановний адміністраторе чим ви керується при видаленні коментарів??
Цитата
 
 
+3 #44 WhiteAngel 14.03.2013, 23:53
Цитую Фіолетта:
Підтримую Віскаса , вчителі варті на повагу і говорити про їхню заангажованість , ніхто не має права.
З вчителів зробили ворогів народу,народ до чого ми котимось!
Здається,цінності наші давно в смітнику!
Задумайтесь,виправдання дітей у "харлемшейку" не додає вам гідності!


по порядку: вчителі варті на повагу. хто їх зневажає? і чим саме? а говорити про заангажованість варто лише там де тому є місце. якщо людина дійсно заангажована, то чого від цього повинні стрждати сторонні? вже писав нижче - що деяких вчителів, як зі школи, так з університету - поважаю, як педаговів і як людей, а деяких - не підпускав би навіть до школи ближче, як за 500метрів. питання в конкретних людях, тут немає чого узагальнювати. далі - ніхто з вчителів не робив ворогів народу.
цінності у смітнику - питання цінностей надзвичайно індивідуальне. і на кінець: Задумаєтесь, звинувачення дітей у гарлем шейку не менш безґлузде, ібо нема' в чому звинувачити. до...лись на рівному місці, як то кажуть.
Цитата
 
 
+3 #43 Петросян 14.03.2013, 20:53
ого! тепер з'явилась нова категорія тем, де можуть виникати срачі - це релігія, політика та гарлем шейк))). Копичинці, такі Копичинці)))
Цитата
 
 
-5 #42 Чічаляля 14.03.2013, 10:14
WhiteAngel дійсно, а нащо "рвати дупу" за дітей, це ж не твої діти. Ну я зрозумів. Все як завжди:)
Цитата
 
 
-4 #41 Shtyk 13.03.2013, 23:31
Цитую Петросян:
[quote name="Shtyk"] чомусь я жодної імітації статевого акту не побачив. :-*

можливо, Ви не знаєте що таке статевий акт, тому і не побачили його імітації?

2 #40 WhiteAngel 13.03.2013 20:21. Повністю згоден про порушення громадського спокою у церкві і далі по тексту. Але до моменту про школу.
Школа це не громадське місце? Парта там стоїть щоб на ній танцювали? Знаєте де танцюють на столах, топ-лес? Чи може на перерві, або в позаурочний час школа перетворюється у щось інше? Може після обіду в школі казино із кабаре відкривається?

Зрозумійте, що проблема не в "шейку", а в його подачі.
Я ж чітко порівняв "шейк" у НАСА і у школі. Якби це відео з"явилося без всесвітньої істерії на "гарлем-шейк" - реакція була б такою ж. Бо це вияв неповаги. І назва, кількість переглядів у Ю-тюбі, та всі інші посилання котрими тут майорять каменти не мають ніякого відношення до виправдань.

"це ніс, швидше зарекомендував себе, як надто довгий - сам поліз в кулак))" - це Ви, звичайно, видали :)
Нагадує бородатий анекдот із протокола міліції - " потерпілий зненацька почав битися головою об мій кулак, таким чином зламав собі ніс, а потім відкрив багажник моєї машини, заліз туди, обматюкав мене і закрився.
Цитата
 
 
+3 #40 WhiteAngel 13.03.2013, 20:21
te.biznesoblast.com/.../... ось що пише бізнесобласть.к ом про цю подію...

#32 Shtyk 13.03.2013 00:43 в церкві це буде порушенням громадського спокою, так само, як і це було тим же, якщо б робилось на уроці..я так розумію учасники відео відзняли його на перерві чи в позаурочний час, так що ні до чийого кінчика носа своїм кулаком не дістали.. це ніс, швидше зарекомендував себе, як надто довгий - сам поліз в кулак))

Цитую Чічаляля:
WhiteAngel, хоч подумав, що сказав? Ти звичайно це от написав красивенько, але крім написання і пальцем не ворухнеш щось відстояти. Але не переживай в нас таких 99,9%. ІМХО


відповідаю: подумав. на рахунок відстояти те, що вважаю правильним - при першій же можливості завже так і роблю; не завжди все виходить, так як хотілось би, але спроби роблю постійно. вмерти вовком, ніж жити псом)
на рахунок особистої піддтримки, допомоги, чи іншого "шосьзробіння", я вважаю, що своє вже зробив, а саме: порадив батькам не відступати, допоміг словесно, це ж не мої власні діти, зрештою, щоб я завтра із заявами кудись ходив. а далі - ситуаційно - в залежності, як будуть складатись події й обставини))
Цитата
 
 
-2 #39 папа Карло 13.03.2013, 18:51
Цитую Funfan Tulip:
Куди котиться світ??? Жінка президента Штатів дозволила собі фрівольні танці www.youtube.com/.../ Що з нами буде???

А не знати, що з вами, американцями, буде. Нам це не відомо, ми маємо свої фривольні українські танці:
youtu.be/5biUOW_BVhE
Цитата
 
 
-1 #38 Баклажан 13.03.2013, 18:37
Цитую Funfan Tulip:

а жінка нашого презіка ще й не таке вміє
Цитата
 
 
-1 #37 Старший вчитель 13.03.2013, 18:34
Цитую Funfan Tulip:
Куди котиться світ??? Жінка президента Штатів дозволила собі фрівольні танці www.youtube.com/.../ Що з нами буде???

А такого відео в природі не існує. Ось так !
Цитата
 

Додати коментар