Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Терновий змаг "Пам'яті героїв України"

Як ви вже знаєте, 16 травня у Копичинцях відбувся терновий змаг за ініціативи та організації копичинецьких пластунів-прихильників. У тернівці брали участь команди пластунів станиць Козови та Зборова, а також три команди із місцевих шкіл.

 В програму заходу входили: піші переходи з орієнтування на місцевості та пошук визначених точок за картою, виконання визначених завдань на знайдених точках (стрільба з пневматичної зброї, розпалювання вогню за допомогою трьох сірників, знання патріотичних пісень, питання з історії УПА та ін..).Переможцями стали команда пластунів зі Зборова та команда гімназистів м. Копичинці.

Також учасники змагань взяли участь у панахиді біля пам´ятника Т.Г Шевченку та смолоскипному ході до меморіалу борців за волю України, організованому ГО "Патріот України - Галицькі сотні".

Організатори заходу вдячні спонсорам: Схабу Я., Марак М., Репко М., Скуратівській Н., Мудрик О., Ширяковій Л., Белицькому О., Тимчишину В., магазину «Кобзар», комп’ютрному центру «kopy.com», магазину «Люкс», установі ЕТ322/112. Особлива вдячність за допомогу, підтримку та розуміння голові міської ради, Пеляку В.С., священнику греко-католицької церкви св..Миколая, отцю Ігорю Середі та священнику римо-католицького костелу Успення Пресвятої Богородиці отцю Юрію.
Спонсор допису: Бажаєте поїхати у іншу країну та жити і працювати там? Дізнайтесь більше про работа в сша для студентов, та побачте світ


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #20 Грицух Назар 28.04.2010, 18:18
На мою думку все пройшло чудово. Мені сподобалось. Претензій немає.
Цитата
 
 
+4 #19 Емілі 23.05.2009, 11:57
ніхто не свариться. це називається дискусією та висловленням своєї думки (і в тому нічого поганого немає!) Для того, щоб об*єднуватись, варто довіряти один одному і відстоювати чесність та справедливість. В даному випадку мова не йде про вищі ідеї, ідеали та цілі, а про приземлені амбіції окремих людей. Хто захоче - той зрозуміє ситуацію, і зробить власні висновки.
Цитата
 
 
+2 #18 Zori__ 23.05.2009, 01:38
Мудра думка у Тризуба. А також візьміть приклад з історії: сварки тільки приносили шкоду Україні.
Цитата
 
 
+4 #17 Тризуб 22.05.2009, 23:45
Товариство, через що ви сваритеся??? Яка була мета заходу??? Ви здається забуваєте, що ми повинні обєднуватися, навколо національної ідеї, навколо України, гуртувати молодь. А ці пусті і нікому не потрібні "розборки" хіба нас об'єднують???
Звісно, булинедоліки в організації, але на помилках вчаться, щоб в майбутньому змінити і зробити краще.
Зробили змаг, Молодці. Слава і честь організаторам.
Цитата
 
 
#16 bigfan 21.05.2009, 17:24
Ого які дискусії, а з боку виглядало досить-таки тихо-мирно 8)
P.S. На барикади!
Цитата
 
 
+3 #15 Дьома 21.05.2009, 15:43
просто на другий раз не треба взагалі зі школами зв'язуватись... :-x Але враховуючи те, як обійшлись представники шкіл з організаторами, думаю більше цього ніхто проводити не буде. Принаймі в таком "шкільному" форматі. Нафіг воно треба, сам по собі знаю, стараєшся, робиш а в кінці ще й винним залишаєшся...
Цитата
 
 
+1 #14 KUZMICH 21.05.2009, 01:23
Цитую Tar.ko:
хм, треба ставита крапку на цій дискусії, адже кінця їй може і не бути, дуже важливо, щоб кожний зробив для себе висновки, і якщо щось було нечесно, то нехай це залишиться на совісті тих, хто обманув учасників, якщо вона в них є, звичайно.

А ти впевнений що обманули учасників,обман ули всю другу школу і обманюють зараз і найгірше що всю цю провокацію з підтасовкою затіяли "люди"які не мали до заходу ніякого відношення.
Цитата
 
 
#13 Tar.ko 20.05.2009, 23:19
хм, треба ставита крапку на цій дискусії, адже кінця їй може і не бути, дуже важливо, щоб кожний зробив для себе висновки, і якщо щось було нечесно, то нехай це залишиться на совісті тих, хто обманув учасників, якщо вона в них є, звичайно.
Цитата
 
 
#12 Яна Котовська 20.05.2009, 19:50
Гм....прикро читати такі коментарі....
Оскільяки я також (частково) була учасницею заходу,то особисто я не передбача такого сумного кінця....
Одною помилкою організації заходу було те,що команди були поділенні по організаціях,шк олах,і містах...але що зроблено,те зроблено...
При наступній організації заходу всі будуть знати що і як робити...
А що до підрахування результатів,то дійсно вийшло не гарно!!!!((((
Цитата
 
 
+3 #11 Емілі 20.05.2009, 19:30
ну я, звісно, перепрошую, але вийти попросили представників ОБОХ шкіл це, думаю, важливо. Вони були там спостерігачами, і остаточні підсумки комісія підводила за їхньої відсутності. Ніхто від них балів не ховав, вони їх переписали, і знали, чому так було виставлено на кожній точці. Тому обидві школи були в рівних умовах. І звинувачувати в "підтасуванні" результатів, не маючи на те доказів, щонайменше не гарно. Ну, мене - то таке, але зважте, що в журі було два священики. Перш, ніж розпускати такі чутки, переконайтесь, що вони правдиві, а не вигадані у чиюсь користь.
Щодо Ольги Теодозіївни, то мені дуже прикро, що так все обернулось. Бо саме завдяки їй все відбулось, вона вклала у організацію найбільше сил та роботи. Те, що відбувається зараз, виходить за усякі рамки. Продовжувати не буду, бо вже існує тенденція, що таке часто завершується зняттям з публікації. :roll:
І ще - яким чином вони відстоюють свої права?! Бігаючи і безпідставно кричачи "ганьба"?! Хто з них звернувся до членів журі з апеляцією?! Хто поцікавився справжнім ходом речей?! Треба вміти програвати гідно! Бо навіть в майбутньому, тримаючи в руках кубки та грамоти, все-одно залишатимешся лузером. А, якщо впевнений у своїй перемозі та помилці журі, то відкрито і законно зможеш її відстояти. А ходити і розказувати, що от ми - найкращі, але нас так образили, все підтасували, всіх обманули - це в першу чергу не поважати себе. Або подавайте конструктивну критику та підтверджені докази, або нема чого тут розводити демагогії, і робити проблеми там, де їх нема, але комусь дуже хочеться, щоб були...
Цитата
 

Додати коментар