Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 27 гостей на сайті

Реклама

А що далі?

Останнім часом "наша" державна влада здійснює вельми не популярні кроки. По всій державі скорочуються робочі місця, закриваються медичні заклади, змімають з маршрутів поїзди. I ось нещодавно дані тенденції докотилися і до нашого містечка. Ситуація з поїздами вам відома, але хочеться зачепити ще болючішу тему, яку на мій погляд трохи замовчують, і мовчимо в першу чергу ми самі. Напевно це наш український менталітет (наша хата скраю - нічого не знаю).

Ми боїмося висловити свою думку, сказати рішуче ні, і відстояти своє. натомість ми мовчимо, пускаючи все на самотік Запитаєте, про що це я?.. - Про нашу Копичинецьку лікарню, яку збираються закрити (скоротити) – позбавивши людей «конституційного» права на отримання медичних послуг, а також багатьох людей - робочих місць. Аргументи такого рішення – в районі повинна бути лише одна лікарня. Вдумаємося в ці слова. По перше – райони є різні, з різною кількістю населення і різним географічним положенням. По друге - тільки в нашому районі є 2 міста і два смт, і залишати лікарню лише в Гусятині, як мінімум, нелогічно. Ну і по третє – наша лікарня розташована на міжнародній автостраді, на якій нерідко (враховуючи стан наших доріг) відбуваються автокатастрофи. Скажіть куди швидше дістатився в Копичинці чи Гусятин. Я вже навіть мовчу про Копичинецьке пологове відділення де кількість пологів за рік втричі перевищує кількість пологів в аналогічному густинському, куди приїжджають жінки з інших районів і навіть самого Гусятина! Та навіть якщо порівнювати візуально (ззовні ) дві лікарні – Копичинецька збудована по новому проекту де передбачено всі комунікації і підземні переходи між корпусами, де нещодавно зроблено ремонти, перекрито дах, замінені вікна, де розміщена, хай не нова, але працююча медична апаратура – куди це все подінеться?... і кому це вигідно?...

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#14 Naam 15.02.2013, 14:17
Не позаздрив я би тим хто після серйозної аварії попав би до Копичинецької лікарні... Скоріше консультація ксьондза буде. Поки потрібних спеціалістів знайдуть, поки ще звезуть, поки за ліками видзвонюватимут ь вночі по аптеках... В неї потрібно вкласти кошти, забезпечити добрими спеціалістами та обладнанням. А не закривати. Але це не сьогодні і тим більше не при теперішній владі. А так маємо те що маємо. І потрібно всіма силами зберегти хоча б те що маємо.Чхати там хтось хотів зверху на наші обурення.
Цитата
 
 
#13 bigfan 28.12.2011, 19:12
Цитую RomF:
Цитую міля:
супермаркети,які є в усіх навколишніх селах,тільки не в нас.

:lol: Це які - ашан чи епіцентр????? :lol:

Ні це про Маркети Теко, де ціни як в Еліті )))
Цитата
 
 
#12 RomF 28.12.2011, 17:05
Цитую міля:
супермаркети,які є в усіх навколишніх селах,тільки не в нас.

:lol: Це які - ашан чи епіцентр????? :lol:
Цитата
 
 
#11 міля 28.12.2011, 12:46
Ну а шо далі?Та занепад повний. :-x Всі підприємства порозвалювали,л юдей лишили без роботи,то нічого,люди привикли і вже ніби так і має бути.Більша половина автобусів шо їхали через Копичинці давним-давно перестали заїжджати в ту диру,то люди всі ходять на обїзну,і це тоже ніби вже нормально і так і має бути.То вже поїзди не будуть зупинятися,тоже люди привикають.Нема навіть місця під базар,бо село селом,вже не кажу про супермаркети,як і є в усіх навколишніх селах,тільки не в нас.То ше лікарню пора закрити,а шо,хіба в кожнім селі є лікарня?А може вже пора перестати мовчати?Невже наші люди не заслуговують на нормальне життя?
Цитата
 
 
#10 Місько Цицька 27.12.2011, 00:51
дуже файна назва оця "а що далі"!! а вам скаду дупа всім далі !! вибрали файнєцку владу тай тепер файнєцко живем!!
Цитата
 
 
#9 bigfan 26.12.2011, 22:52
Нема бабла на підручники, за те є на плазму, нема на лікарню, за те є на вертоліт в кілька мільйонів. Кому вони то трусять
Цитата
 
 
#8 Гебраїль Сірко 24.12.2011, 19:16
я За!!!
Цитата
 
 
#7 Kofeee 24.12.2011, 18:28
Цитую Серьога:
Цитую СВ1Й:
Можна зробити!Пеляка головою Районої Ради обрати

Точно давайте Пеляка виберемо головою Райради!!!
Розі***ли місто розс***мо і район!!!!))
Точно!!! Дивіться які плюси:
1)Нам не буде так обідно, що одні Копичинці пропадають...
2)А ще, раптом МИ тоді знову станемо районним центром... :-* тоді в нас точно не відберуть лікарню!
Це ж вихід!!! :lol: :P :-) ;-) 8)
P.S. І смішно, і грішно... :oops:
Цитата
 
 
+1 #6 Серьога 24.12.2011, 15:06
Цитую СВ1Й:
Можна зробити!Пеляка головою Районої Ради обрати

Точно давайте Пеляка виберемо головою Райради!!!
Розі***ли місто розс***мо і район!!!!))
Цитата
 
 
#5 Сіра Потвора 24.12.2011, 11:33
Цитую козак Мамай:
та шо тут дивуватись бидло прийшло до влади освіти навіть середньої нема!!!


можеш конкретно назвати осіб в кого немає середньої освіти ??
Цитата
 

Додати коментар