Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 45 гостей на сайті

Реклама

Знову бонуси

Хм... Я приїхав додому, знову стукнуло шось поміняти на сайті. Отже, новий пакет змін. Що там нового, можете переглянути натиснувши кнопочку "Детальніше".

 

 

Отже:
1) Перш за все зміни торкнулись чату. Всі скаржилися, що час оновлення чату дуже великий, зараз все стало на своє місце. Час оновлення - всього 5 сек., плюс у вікні чату відображається 35 останніх повідомлень а не 25, як було раніше. Так що тепер нема "відмазок", всі заходьте в чат коли бачите когось присутнього на сайті.

2) Також в компоненті реєстрації нових користувачів було внесено додаткові поля, можливість завантаження власних фото і т.д., для більшої інформативності. До речі, велике прохання до вже зареєстрованих користувачів, зайдіть і поредагуйте власні дані!!!

3) Нарешті змінено опитування, завжди шось руки не доходили. Отже, голосуйте!

4) Забрали кнопку "Тости на всє вслучаї жізні" на більш актуальну кнопочку "Москалів.нет" :). Також здійснили обмін з дружніми сайтами. Заходьте, буде цікаво.

Спонсор допису: Цікавитесь будівництвом чи ремонтом вашого помешкання? Спеціально для вас існують K-pol паркетные работы з хорошою якістю


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Pashko 03.12.2006, 17:18
коли вже будуть новы бонуси???:sad:
Цитата
 
 
#2 admin 30.11.2006, 17:18
то було шось таке, я сам не знаю шо :eek:
Цитата
 
 
#1 екен 29.11.2006, 19:48
О це справжній dyoma "москалів нет", а то глянув і страшно стало, дивлюсь, а там "тости на всє вслучаї жізні" :-)
Цитата
 

Додати коментар