Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Завдяки благодійному аукціону сайт отримав 2044 гривні

Нагадаємо, що протягом лютого серед містян пройшов благодійний аукціон "Купи побачення". Веселий, непередбачуваний і добрий процес голосування за людей дозволив збагатити рідний портал Копичинців на 2044 гривні. Ці гроші підуть на модернізацію ресурсу, а саме на оренду сервера, що дозволить безперебійно дивитися на Копичинці з двох веб-камер та цілодобово слухати інтернет-станцію нашого міста. Детальніший звіт про результати аукціону - дивіться далі. 

Насамперед в звітній статті хочу подякувати усім без винятку, хто долучився до цієї доброї і направду потрібної справи. Наш портал, хоч вже працює 3 роки, перебуває постійно на стадії самовдосконалення, самозапезбечення та ще одна приставка "само" - саморозвитку. Нам ніхто не допомогає і навіть не думає цього робити, поки ми самі цього не зробимо. Тому дуже потішно, що мешканці рідного міста таки зрозуміли нашу користь в розвитку міста і, внесши гроші, таким чином приєдналися до нашого інформаційного руху. Всім вам дуже дякуємо!

Сам аукціон дозволив розставити пріоритети серед мешканців рідного міста. Аукціон показав хто є хто. Втім, ми ні на кого зла не тримаємо, бо досі не можемо відйти від іншого, приємнішого явища. Виявляється, Копичинці, сайт, наші потуги до розвитку подобаються більше (!) людям, що не живуть тут. Про що свідчить звітна статистика. Лише завдяки тернополянам, гусятинцям, чортківцям, львів'янам, гримайлів'янам, хоростківчанам та іншим зібрано майже половину суми, а це 900 грн! 

Словом, ми дякуємо всім, хто взяв участь у аукціоні, і навіть тим, хто потім "зморозився". Ви дали нам привід краще вас вивчити, а це - потрібне знання. 

 

Статистика аукціону альбому "Дівчата"


 

 

Статистика аукціону альбому "Хлопці"


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 pashko 14.03.2010, 12:16
Цитую Дьома:
список актуальний на час публікації статті. наскільки я знаю, зараз грошей додано ще більше


ага, правда додали лише:
Мельник Святослав - 52 грн.
Іванків Анатолій - 37 грн.

Список оновлений в рубриці "Хто не байдужий"
Цитата
 
 
#4 Дьома 13.03.2010, 18:49
список актуальний на час публікації статті. наскільки я знаю, зараз грошей додано ще більше
Цитата
 
 
#3 Lola 13.03.2010, 18:45
О,мене нема 0_о :roll:
Цитата
 
 
#2 pashko 08.03.2010, 10:54
Правду кажеш, Бігфане. Самі не оплатили, та іншим не дали.
Завдаток брати не хотіли, бо довіряли. Тим паче, нікого ж не змушували брати участь в аукціоні. Це ж благодійність, а вийшла справжня грошова війна)
Цитата
 
 
#1 bigfan 08.03.2010, 10:02
Як бачимо дівчата принциповіші за хлопців, яким не тільки забракло духу дотримати слова, а ще й не дали можливості для зустрічей іншим. Думаю на майбутнє потрібно брати "завдаток".
Цитата
 

Додати коментар