Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 39 гостей на сайті

Реклама

За публікацію несе відповідальність автор

У зв’язку з критичною оцінкою роботи сайту, адміністрація сайту хоче звернути увагу на те, що не несе повної відповідальності за публікації на сайті. Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати тексти. Це загальновизнана практика у вітчизняній журналістиці.

Утім, сьогодні сайт просить вибачення у дирекції Копичинецької ЗОШ №2 за те, що ми дозволили, не перевіривши на достовірність і повноту інформації, опублікувати матеріал «Весняний розпродаж у… школі». Звісно, повну відповідальність несе автор даної публікації, і не важливо, чи він підписаний справжнім ім’ям ачи використав псевдонім. Редакція спершу матеріал опублікувала, позаяк надає усім мешканцях міста висловлювати власну думку і, що ще раз варто наголосити, ця думка може не збігатися з позицією сайту. Але редакція так само і зняла публікацію за проханням, адже за словами головного адресата статті, директора школи №2 Хорощак Н. С., стаття є звичайнісіньким наклепом і, крім того, фото зроблені без згоди керівництва навчального закладу. А це вже не етично і, відповідно, забороняється для публікації на місцевому сайті.

Нагадуємо, що свої статті ви можете надсилати на наші скриньки, які є в розділі «Про сайт». По можливості публікуватимемо все, що не перечитиме моральним принципам журналістики. Якщо ж матеріал скандального типу, просимо брати коментарі у суб’єктів події, а також дозвіл на фотозйомку. Крім того в матеріалах скандального, кримінального типів і в статтях про скоєні ДТП редакція забороняє з етичних міркувань використовувати прізвища та імена суб’єктів.

Просимо дотримуватися толерантності у своїх матеріалах. Гуртуймося навколо любові до свого міста!

Спонсор допису: Бажаєте щоб ваша оселя виглядала чудово? Вам слід придбати Постельное белье і зробити вашу спальню найчарівнішою


Коментарі:

Коментарі  

 
#15 pashko 01.04.2009, 19:35
Точно, ми ж мали сайт закрити)))))
Цитата
 
 
#14 Дьома 01.04.2009, 19:26
Всіх з 1 квітня ;)
Цитата
 
 
#13 Емілі 26.03.2009, 15:01
Цитую Zori__:

Не закривайте, а краще комусь другому передайте. Невже в Копичинцях нема молодих людей, які б могли вести сайт?

Про що мова?! Кому передавати?! Без засновників сайту не буде!
Сайт - то ж ваше дітьо! А діти бувають інколи вредними і неслухняними, але ж то не причина від них відмовлятися. Треба виховувати, робити певні обмеження і все, що вважаєте за потрібне. Ви вкалали дуууже багато праці і старань, і досягнули добрих результатів. Творите хорошу справу, і хоч виникають різні неприємності і нарікання, вдячність вам всеодно є значно більшою! ;-)
Цитата
 
 
#12 Zori__ 26.03.2009, 10:34
1.Kophychyntsi. com , ви мене дуже здивували. Адже саме свобода слова розвиває прогрес у суспільстві.

2.Цитую Дьома:
може зробимо паузу або навіть закриємо!?

Цитую Pashko:
ну паузу, думаю, треба зробити. щоб подумати, чи взагалі воно треба нам. а вже за паузою можна й закрити...

Не закривайте, а краще комусь другому передайте. Невже в Копичинцях нема молодих людей, які б могли вести сайт?
Цитата
 
 
+2 #11 bigfan 25.03.2009, 17:27
Хлопці, мене це так само зачепило, так що давайте поплачемо разом. Але якщо чесно, аж дуже великого наклепу в тій статті я не побачив, почитали, поцікавилися, розібралися, для чого починати розмови про закриття сайту і т.п. В житті ще не раз траплятимуться набагато серйозніші утиски, тому здаватися не маємо ніякого права. Хай живе свобода слова!
Цитата
 
 
#10 pashko 25.03.2009, 15:34
Фотки ми не знімали, бо наочний приклад порушення. Тільки текст зняли. Звісно, не нас має гребти шо, кому і як, але до нас дзвонять і потім люди балакають. Ну знаєше шо то таке Копичинці. Ще раз наголошуємо: публікуйте шо захочете, але нас не чіпайте. Але бачу, що так не вийде. Певно на майбутнє зробимо так: сайт добрих новин і сайт поганих, хай вибирає читач шо хоче.
Цитата
 
 
+1 #9 нечай-мічурін 25.03.2009, 15:22
і ше помітьте, я ше так-сяк розумію, чому ви вибачаєтесь за публікацію неперевіреної інформації( про меблевий салон в школі) , не розумію чому ви вбачаєтесь за публікацію фото????????? чи може вам погрожували закриттям сайту, тоді розумію ))) шо , блін неетичного в тому шо ви вивішуєте шкільні фото)) більше того, ті на яких чітко зафіксоване правопорушення техніки безпеки ЖИТТЯ))) чи треба на це в дірєхтара дозвіл , блін брати? якби там не було прибрали статю і прибрали, мабуть інакше не могли вчинити)) але я впевнений иі меблі там вже теж не стоять, злякались вони швилщ за все)) отже хоча б якогось результату досягнуто)))
Цитата
 
 
+1 #8 нечай-мічурін 25.03.2009, 15:21
хлопаки , ви канєшно не ображайтесь, але шото мені зда
ється, шо злились ви тут) хоча мабуть на вашому місці я б теж так зробив) якби мені подзвонили і почали нависати)
я не знаю направду продавали вони тоті меблі чи нє? але знаючи менталітет копичинецьких керівників, можу сказати одне - це могло мати місце))) і увага це дуже показовий момент)) на тотих фото меблі стоять справді з порушенням усіх правил техніки безпеки, і тут не важливо продавали меблі чи нє, за це керівництво можуть позбавити роботи, якби наша демократія була справжньою а не кумівсько-сусід ською))
Цитата
 
 
+1 #7 Tar.ko 25.03.2009, 02:56
Цитую Дьома:
може зробимо паузу або навіть закриємо!?

Цитую Pashko:
ну паузу, думаю, треба зробити. щоб подумати, чи взагалі воно треба нам. а вже за паузою можна й закрити...

хлопці, ви що? За цей "не великий" час існування, ваш, наш сайт став місцем де зустрічаються копичинчанни і можуть вільно обговорити всі питання, які стосуються міста і не тільки. На мою думку, це не треба робити, адже це буде кроком назад. Я розумію, можливо, вам трішки надоїло, але те, що ви створили стало невідємною частиною нашого життя.
Цитата
 
 
+1 #6 pashko 25.03.2009, 01:45
все в наших руках
Цитата
 

Додати коментар