Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

За плечима...

... чотири місяці плідної роботи. Так, саме стільки функціонує інформаційно-розважальний портал м. Копичинці kopychyntsi.com.ua . Як і кожного місяця, прийшов час підвести підсумки. Перше, вагомий успіх порталу – це, безперечно, збільшення аудиторії. Друге – урізноманітнення тематики новин. Третє – проведення цікавих конкурсів, в тому числі і фотоконкурсів. І так далі... Успіх, як-не-як, присутній. І він з часом зросте і ще в декілька разів. Ідей для розширення інформаційної спроможності сайту багато, але про це та інше читайте далі...

 

 

 

 

Насамперед, варто відзначити найбільш вдалі місяці. Це перший місяць роботи, тобто серпень, і попередній – листопад.

 

Високий рівень відвідування у серпні пояснюється новизною ресурсу. Тобто, новостворений проект зацікавив чималий сектор користувачів інтернету. Реклама виконала свою місію на всі 100. Але, як це властиво будь-чому, з часом, тобто без належної підтримки, втрачає дієвість. Рекламку зідрали здивовані тією інтернет-оказією люди, натомість зрілі користувачі відразу забажали неймовірної структури сайту. На їх думку, такий ресурс не мав права на життя і тому відмежувалися. А закладені у свідомості випадки шахрайського інтернет-розширення інформаційного гаранту міст, викликали легке побоювання. Прикладом цього є слова типу «ми от створили, то скиньтеся нам на розвиток». І що? Люди дають, гроші збираються, а результату – мізер... Ось вчора випадково натрапив на gusiatyn.ho.com.ua, «тіпа» портал Гусятина. На головній приблизно такий напис: «Домен безплатний, потрібний спонсор для розвитку...». І вказана кількість грошей. Сума не велика, але чи знайдеться спонсор для ресурсу, який ще нічого не показав? Де крім того ще й здертий та нецікавий інтерфейс. Хочеться вірити...

 

Але, давайте продовжимо тему про наш портал. З вересня той ажіотаж навколо сайту ущух. Завдяки навчанню по вузах адміністратори скоротили робочий день до мінімуму, на жаль. Тому, відбувся своєрідний застій. Тривало так до листопада. Саме попереднього місяця активність користувачів зросла у 3 рази. У цьому можете переконатися, натиснувши кількість показів у листопаді. Відніміть кількість показів від загального обсягу, що вказаний внизу сторінки на лічильнику. Різниця відчутна і, звичайно, приємна.

 

Сучасний склад команди сайту складається із п’яти осіб, де двоє – адміністратори і «кріейтори» kopychyntsi.com.ua. Крім творців є ще й духовні наставники, котрі схвалюють проект. Також є охочі користувачі, що подають свої новини для публікації. Надіємось, уже зовсім скоро нас побільшає.

 

Тематика сайту різко урізноманітнилась. З’явились соціальні і технічні статті, побільшало інтерв’ю, зокрема з відомими особистостями. На матеріали зросла кількість коментарів, відчувається, що у Копичинцях таки вміють писати. І у чаті народу відчутно побільшало. Це радує. Але, на жаль, знизилась активність наших форумців. Нічого, виправимо.

 

СПОНСОРІВ сайт НЕ МАЄ. Будемо шукати. Можливо, він зараз читає цю статтю.

Між іншим, варто відзначити користувача сайту Shtyk`а, котрий пожертвував на сайт 200 грн. Ці гроші підуть на подарунки переможцям фотоконкурсу.

 

У майбутньому ще багато перспектив для розвитку сайту. Головне, БУДЬТЕ З НАМИ!!!

Спонсор допису: Цікавитесь будівництвом чи ремонтом? Тоді вам слід придбати трубы ПВХ, за доступними цінами


Коментарі:

Коментарі  

 
#20 Тарас 23.01.2007, 01:04
Пропоную переглянути мій коментар на привітання міського голови від 31.12.06. Я думаю, що там правда про річку НІЧЛАВУ?!
Цитата
 
 
#19 ПашКо 18.01.2007, 17:27
Яка в , вибачте, брехня із Нічлавою??? Прокоментуйте своє твердження, будь ласка...
Цитата
 
 
#18 спостерігач 03.01.2007, 02:22
у нас класний сайт, але якби не брехня з Нічлавою.... у цьому винні самі жителі міста. А Гусятин село було, є, і залишиться СЕЛОМ:-)
Цитата
 
 
#17 Сміх для всіх 22.12.2006, 10:43
Хорошому місту - хороший сайт. Молодці!!!! Так тримати!!!!!
Цитата
 
 
#16 Pashko 21.12.2006, 18:07
Дякую, Ірино! Такі побажання додають стимулу у роботі. Головне - вірте в нас!
Цитата
 
 
#15 Іра Заліська 15.12.2006, 17:56
Привіт МІСТО-ГЕРОЙ КОПИЧИНЦІ! Нарешті до Вас добралась! Перечитала всі статті, коментарі - захоплююче! Щиро за Вас радію, вірю у шалене процвітання, неймовірний успіх, цілодобову активність форумців, мільйони дописувачів і надоїдливість спонсорів! Доброго Вам здоров'ячка, незмінного хорошого настрою, творчого натхнення і так тримати! :zzz
Цитата
 
 
#14 Pashko 10.12.2006, 13:40
Я також чекаю відповіді :sad:
Цитата
 
 
#13 Pashko 09.12.2006, 16:38
А якщо ти котиш бочку на наш сайт, то краще відвали зі своїми коментарями, бо вони не мають реального підтвердження. :sad:
Цитата
 
 
#12 Pashko 09.12.2006, 16:36
Чувак, не знаю про який сайт ти ведеш мову, але судячи з твого коментаря, який, до речі, без знаку запитання(чи іншого знаку), стосується саме сайту смт. Гусятин.
Цитата
 
 
#11 starosta 08.12.2006, 17:28
Паша Чекаю відповіді
Цитата
 

Додати коментар