Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

З Новим Роком і Рождеством!

Дорогі копичани! Від імені інформаційно-розважального порталу kopychyntsi.com.ua вітаємо Вас із довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Зичимо сонця та світлих надій, миру й втіхи на кожному кроці, також здійснення планів і мрій у прийдешньому 2007 році!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!


Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2006-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Спонсор допису: У вас планується поповнення в сім'ї? Тоді вам обов'язково слід знати про токсикоз на ранних сроках беременности, щоб вберегти себе


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 admin 05.01.2007, 20:32
ну ти й підколов ;-) бігфан
Цитата
 
 
#3 bigfan 05.01.2007, 16:26
Якщо ти хочеш, щоб він був веселим то треба його таким зробити, а не бути спостерігачем свого життя
Цитата
 
 
#2 admin 04.01.2007, 02:35
Ну не знаю, Нового року пройшло тільки 4 дні. Нема чо сумувати і нема чого тішитись :P Прожевем ше 351 день, тоді можна шось балакати...
Цитата
 
 
#1 спостерігач 04.01.2007, 02:10
мені новий рік не був веселим, не знаю який він був для вас.... :sigh:
Цитата
 

Додати коментар