Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

З Новим 2010 Роком!

От черговий раз приходить черга вітати всіх з Новим Роком. Чим для нас запам'ятався 2009? Було багато всього. І хорошого і поганого. Звісно хотілось би більше писати про життя рідного міста, але не завжди це було можливим, але тим не менше щось тай писали, щось та й обговорювали. Також зовсім недавно, але ще в старому році ми нарешті запустили проект, котрий вже назрів ще з дня створення нашого сайту, а саме придбання веб-камери, котра цілодобово транслює життя Копичинців.

 

Але досить минулого. Попереду новий рік, нові новини, нові переживання. Тому, від імені адміністрації kopychyntsi.com.ua хотілось би привітати, Вас, дорогі користувачі міського порталу з прийдешніми святами Нового Року та Різдва Христового. Побажати вам в Новому році побільше радості та щастя, а все погане нехай залишається в 2009 році і подякувати за те, що вже тривалий час залишаєтесь з нами.

Спонсор допису: Бажаєте зробити унікальний подарунок для друзів? Вибирайте elitethings, котрі цілком підійдуть під ваші потреби


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 KUZMICH 01.01.2010, 08:40
Вовком хай завиють москалі,
Хай жиди заверещать,як свині!
Свято нині на моїй землі,
Новий рік іде по Україні.
З НОВИМ РОКОМ!!!!!
Цитата
 
 
#1 Tar.ko 31.12.2009, 19:24
Вас також вітаємо
натхнення і терпіння у Вашій не порстій справі
Цитата
 

Додати коментар