Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 51 гостей на сайті

Реклама

Яка злива, які вроки? kopychyntsi.com.ua, нам – 3 роки!

 Доля святкування третьої річниці сайту вашого міста вирішувалась за лічені секунди. До останньої хвилини не вірилось, що, навіть попри сильну зливу і нещадний град, нам вдасться кардинально змінити заплановане місце дислокації й тим самим провести не менш веселе і забавне свято.

 

Тож всі побоювання про зрив святкування звелися нанівець. Ба навіть більше – та погоня під армагедонським дощем по місту, під тими зливними водами, блискавками і громами, з телефоном, з передзвонами і додзвонами до друзів, яких, все ж, була надія побачити таки на святі, бодай і під дощем, пошук альтернативного зручного місця святкування і, зрештою, безперешкодне знаходження його додали суттєву дозу адреналіну. 

Про реальне місце святкування і про те, де, згідно з попереднім планом, мало б відбутися день народження, ми не станемо писати, бо, по-перше, хай про нього дізнаються лише ті, хто не побоявся дощу, і, по-друге, ми маємо надію наступного року, все ж таки, втілити задуманий план і навіть його вдосконалити.

Скажемо лиш одне, що на свято завітало 15 найближчих друзів, шанувальників нашого порталу, тих людей, котрі раділи нашим успіхам й підтримували у скрутну хвилину. Всім їм величезне ДЯКУЮ =)

Вибачте, дорогі наші друзі, що, можливо, вийшло не так, як попередньо хотілось, і все те, що не допили і не доїли сьогодні, можемо доїсти і допити на тижні, а саме в той день, коли відбудеться Українська Вечірка в ЦКіД, про час проведення якої буде заздалегідь повідомлено на сторінках нашого сайту. Отже, як ви вже зрозуміли, свято триває! :)
 

Ля-ля-ля, нам - тли лочки :)

Наші гості з братнього Гусятина

Ділова розмова з розвитку і перспектив сайту

Малювидло :)

Плакат, виготовлений спеціально до свята

Винуватці плакату - фарби :)

 

Лось-волось. Нове віяння в культурі народів світу

 

 

Святкування закінчилось грандіозним феєрверком над річкою Нічлава. Може, хтось бачив? :) Хоча, не думаю, що знайшлися такі ж шалені, як і ми, щоб вийти в зливу надвір :)

На четверту річницю буде ще краще! До наступного року! ;)


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 pashko 04.08.2009, 15:12
І справді було непередбачувано весело))
ДякуєМО за приВІтання)
Цитата
 
 
#2 Niavka 04.08.2009, 14:39
ЩИРО ВІТАЮ!!! :lol: тли лочки - серйозна дата)
Шкода, що я не встигла) Бачу, що було весело =)
Цитата
 
 
#1 Sofka 04.08.2009, 13:40
довго я руки відмивала від фарб :-)
мені сподобалось ;-)
ще раз вітаю з тльома лоцками)))
Цитата
 

Додати коментар